Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szarpie przy ruszaniu


Pedross86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem od czasu jak kupiłem auto to już mija rok ono coraz gorzej chodzi i nie wiem czy to wina pompy paliwa. Wtryski sprawdzone, wałki ok były pęknięte krzywki na jednym wałku ale wymieniłem a nadal auto buja na jak chodzi na wolnych obrotach aż gałka od biegów lata na boki. Jak jadę nie czuć tych drgań aż tak ale słychać że inaczej chodzi jak kolegi audi 2.5. Ktoś mi napisał że może to być koło dwumasowe ale wątpię bo silnik inaczej by chodził w czasie jazdy a chodzi głośniej. Druga sprawa jest taka że od tygodnia szarpie mi przy ruszaniu, puszczam sprzęgło pomału bez gazu i autem szarpie tak samo z gazem. Wygląda to tak jakbym ruszał tzw. "żabką" hehe tak jeżdżą ludzie którzy uczą się jeździć "L" co o tym sądzicie ? sprzęgło się kończy i pompa paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może byc dwumas, może byc krzywa tarcza sprzęgła,.

ciekawe jakie sa korekcje na wtryskach, może byc też wypadneta krzywka i jeden cylinder ''utyka'',

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski sam sprawdzałem bo mam do tego sprzęt. Są ok. jeden lał strasznie to wymieniłem ale nadal jest to samo. Zauważyłem po powrocie wczoraj z trasy że coś chuczy jak puszcze sprzęgło a jak wcisnę jest cisza... może być sprzęgło ale to że dziwnie chodzi to raczej nie będzie wina sprzęgła. Naprawdę silnik na wysokich obrotach wydaje dziwny ryk. Postaram się dziś to nagrać na YT i wrzucić tutaj. Nie wiem czy nie zrobić logów VAGiem i też je wrzucić... jak dam radę dziś to to zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak huczy puszczając sprzęgło to wina skrzyni lub łozyska oporowego,. może to jest wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie mój tato mówił że to wina skrzyni, z jednej strony może być bo czasami mi nie chce dwójka wchodzić i jak pozmieniam biegi na inne to ciężko wskoczy a później już jest ok. Olej jest bo sprawdzałem może się nadaje do wymiany... Znajdę trochę czasu przy sobocie to się sprawdzi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...