Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmechacona tapicerka


bisua

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

dzisiaj po powrocie z urlopu wyczyściłem swoją A4 i zauważyłem bardzo mocno zmechaconą tapicerkę na lewym boczku fotela kierowcy (fotele z el. regulacją lędźwiową i przedłużanym siedziskiem) - trochę mnie to zaskoczyło bo myjąc auto na wiosnę nie było żadnych oznak zmechacenia :(. Auto ma tylko 42 tysiące przebiegu - rocznik listopad 2011 :(. W drugim naszym samochodzie B7 z 2007 roku (przebieg ponad 120 tysięcy) identyczna wersja foteli (trochę inny materiał) nic się nie dzieje. Jak to jest w waszych B8 ?? Czy jest szansa aby powalczyć z gwarancją w ASO - tym bardziej że to nie jest w najbardziej wysuniętym punkcie boczka tylko trochę powyżej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogól to . :decayed:

nie wiem czy wtedy nie będzie gorzej:) tym bardziej że jest to na grzebiecie

w załączeniu zdjęcia - wiem że nie wygląda to jeszcze makabrycznie ale zastanawiam się skąd to się wzięło - szczególnie że nie jest to na wysokości na której wsiadam do auta i wycieram tyłkiem :)

2013_07_28_13_10_56.jpg

2013_07_28_13_11_00.jpg

2013_07_28_14_55_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciulato to wygląda, ale po goleniu chyba by lepiej to wyglądało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciulato to wygląda, ale po goleniu chyba by lepiej to wyglądało. :D

być może ale martwię sie czy to nie pójdzie dalej i czy nie jest to jednak jakaś wada materiału :(, pojadę po weekendzie do aso i zobaczymy co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie się będziesz ocierał wsiadając bądź wysiadając będzie się mechacić. Nie masz jakiejś szczególnej kurtki czy czegoś takiego w czym często jeździsz? wiem że to głupio brzmi ale ja kiedyś w samochodzie jedną parą butów w ciągu sezonu zimowego wydarłem dziurę w wykładzinie...

Inną rzeczą jest, że Audi zaczęło róbić takie samo gówno jak wszyscy tylko się mocno lansuje na premium więc znajduje mnóstwo głupich ludzi, którzy się na to napalają. W ASO ci powiedzą, że możesz sobie wymienić pokrycie fotela za ciężkie pieniądze...zapomnij o gwarancji, cały VAG to su***syny jakich mało pod względem gwarancji na auta, części. Testują wszystko na klientach i na bezczela wciskają ciemnotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli chodzi o materiał to na oko wygląda na taki sam jak i w mojej, czy też w każdej innej, no i miejsca typowe bo na najbardziej wystających elementach, tylko trochę za szybko Ci się to stało !!!!!! :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...