Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 sline


Gość belmond

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

[/color]Panowie co zrobić żeby podniesc konfort jazdy bo tłucze na dolach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć amorki 1be, będzie wtedy trochę bardziej komfortowo :) no albo całkiem wymienić zawieszenie na 1ba i wtedy będzie miękko i auto pójdzie 20mm w góre ale wtedy będzie koza i przestanie Ci się podobać twoje auto :wink: wiem coś o tym bo sam miałem taką koze :decayed:

ewentualnie felga 15-16" , wtedy trochę gumy będą odbierały uderzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz osiagnac kolego???

komfort bez wzgledu na estetyke?? komfort i jakis wyglad??

1bv jest zeczywiscie bardzo twarde moze na poczatek kpl zawieszenie 1be komfort duuuzo lepszy i auto podobnbie stoi jak na 1bv

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

1BE i kolo 17" całkiem dobrze wyglada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odpowiedz.1ba całkiem odpada, a te amorki 1be to bym musiał razem ze sprężynami wstawić, (czy tylko przełożyć ze starych 1bv ), jaka jest cena i jakiej firmy byś polecał 1be? Czy wysokość auta się zmieni po zamontowaniu 1be ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

chciałbym troszkę komfortu na dziurach bo bardzo tłucze

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

jaka cena takiej zmiany by wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę to same amorki wystarczą , bo sprężyny według mnie są takie same jak dla 1be, auto będzie stało tak samo jak teraz , wysokość się nie zmieni bo to sprężyny odpowiadają za wysokość samochodu , chociaż u niektórych na zawieszeniu 1bv auto stoi -30mm, więc czy Ci się podniesie auto o ten jeden cm czy nie to już się muszą tutaj bardziej doświadczeni wypowiedzieć ale wydaje mi się że pozostanie tak jak teraz jest

Tutaj masz temat odnośnie zmiany amorków 1be : http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b5-afn-wymiana-amortyzatorow-seryjnym-zawieszeniu-sportowym-1be-13624/ także jakąś firmę dla siebie powinieneś znaleźć , ewentualnie daj ogłoszenie na forum że kupisz , może ktoś będzie miał ori używki w dobrym stanie :)

pozdro:wink:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf

A tu masz wszystkie oznaczenia i nr części gdybyś chciał ładować ori zawias z ASO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...