Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b6 sline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

[/color]Panowie co zrobić żeby podniesc konfort jazdy bo tłucze na dolach :facepalm:

Opublikowano

Możesz założyć amorki 1be, będzie wtedy trochę bardziej komfortowo :) no albo całkiem wymienić zawieszenie na 1ba i wtedy będzie miękko i auto pójdzie 20mm w góre ale wtedy będzie koza i przestanie Ci się podobać twoje auto :wink: wiem coś o tym bo sam miałem taką koze :decayed:

ewentualnie felga 15-16" , wtedy trochę gumy będą odbierały uderzenia :wink:

Opublikowano

co chcesz osiagnac kolego???

komfort bez wzgledu na estetyke?? komfort i jakis wyglad??

1bv jest zeczywiscie bardzo twarde moze na poczatek kpl zawieszenie 1be komfort duuuzo lepszy i auto podobnbie stoi jak na 1bv

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

1BE i kolo 17" całkiem dobrze wyglada :wink:

Opublikowano

Witam dzięki za odpowiedz.1ba całkiem odpada, a te amorki 1be to bym musiał razem ze sprężynami wstawić, (czy tylko przełożyć ze starych 1bv ), jaka jest cena i jakiej firmy byś polecał 1be? Czy wysokość auta się zmieni po zamontowaniu 1be ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

chciałbym troszkę komfortu na dziurach bo bardzo tłucze

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

jaka cena takiej zmiany by wyszła

Opublikowano

o ile się nie mylę to same amorki wystarczą , bo sprężyny według mnie są takie same jak dla 1be, auto będzie stało tak samo jak teraz , wysokość się nie zmieni bo to sprężyny odpowiadają za wysokość samochodu , chociaż u niektórych na zawieszeniu 1bv auto stoi -30mm, więc czy Ci się podniesie auto o ten jeden cm czy nie to już się muszą tutaj bardziej doświadczeni wypowiedzieć ale wydaje mi się że pozostanie tak jak teraz jest

Tutaj masz temat odnośnie zmiany amorków 1be : http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b5-afn-wymiana-amortyzatorow-seryjnym-zawieszeniu-sportowym-1be-13624/ także jakąś firmę dla siebie powinieneś znaleźć , ewentualnie daj ogłoszenie na forum że kupisz , może ktoś będzie miał ori używki w dobrym stanie :)

pozdro:wink:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf

A tu masz wszystkie oznaczenia i nr części gdybyś chciał ładować ori zawias z ASO :wink:

Opublikowano

To chyba nie jest dziaił na takie pytania, od tego jest dział zawieszenie, tutaj swoje fury przedstawiamy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.