Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Turbo Po powrocie z trasy


east-import

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wróciłem z Trasy z nad morza Trasa autostrada przegoniłem samochód 180-190km/h Wszystko było OK wczoraj auto stało nie ruszane A dzisiaj Straciło moc zero turbo. :facepalm: Po podpięci pod kompa błąd 00575 Dał się skasować i nie wraca ale zero mocy Nie reaguje w ogóle na gaz zrobiłem jeden log 011

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

W ogóle nie ma doładowania Grószka od turbo mocno osmolona Gdzie szukać przyczyny. Jutro stawiam auto do mechanika

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Odłączyłem wężyk od n75 idący do gruszki I dmuchając powietrze przez gruszkę ucieka A zasysając nie można wyssać powietrza Tak jak by gruszka była nieszczelna Czy to może być przyczyną braku Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszka do wymiany, zasysyając sztanga powinna się przesunąć, a dmuchając nie powinno uciekać.

w grupie 011 po przełączeniu na on powinna byc zmiana cisnienia,.

aczkolwiek, może to być tez zapchany katm walnięty n75 lub uszkodzona vac pompa,.

sprawdz gruszkę, podłącz wszyatko, patrz na sztane druga osoba niech odpali silnik, gruszka powinna się podnieść na max do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gruszka ma nieszczelnosc to turbina nie bedzie tloczyc bo zmienna geometria wogole nie bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli grucha walnięta. Nie trzyma ciśnienia tylko gdzieś przepuszcza:kwasny: Jutro jadę do mechanika niech wymieni Ciśnienie zasysa z n75 więc zaworek jest pewnie sprawny. Grucha osmolona więc pewnie dziurawa. Dam znać czy wymiana gruszki pomogła

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Zawór turbo gruszka VW AUDI SKODA 2,5 2.5 tdi (3375231255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ta Gruszka będzie pasować ?

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 19:46 ----------

Grucha zamówiona Jutro ma dojść w Piątek umówiony warsztat na wymianę i ustawienie ciśnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz ustawiać, wyjmujesz starą, sprawdzasz czy ma takie samo ustawienie długości, i zakładasz, dla pewności log dynamiczny grupy 011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą ze muszą ustawić ciśnienie i skok Koszt z vat 180zł za wymianę i ustawienie gruszki . Nie jestem Mechanikiem więc nie znam się co dokładnie mają niby ustawić . Jutro się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak, chodzi o to przy danej wartości vac, nie wiem ile niestety,. gruszka musi osiągnąć max,.

jezeli gruszka jest ori problemu niema, jeżeli regenerowana, czasem zdarza się że nie jest to łatwe,. ja kupiłem regenerowana gruszką i ciągle był proble, próbowałem ją wysterowac robiąć logi i zawsze byłl olbo niedoładowanie z niskich lub przeładowanie na górze,.

kupiłem ori uzywaną gruszkę nie kreciłem sztangą i jest git,.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka wymieniona i ustawiona . Jest lepiej Ale przy okazji mam nieszczelność prawy intercooler ma nieszczelność :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawic nieszczelność i jeszcze raz log dynamiczny, tylko zblokuj bieg na 3ce i do końca

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

byłes przy tym jak ustawiali ta gruszkę, w sumie nie jest źle,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem. Zostawiłem auto i do kina z synkiem uderzyłem po dwóch godzinach dzwonili że zrobione i że intercooler jeden do wymiany. W tyg. będę go wymieniał. Czyli teraz z doładowaniem jest już Ok? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym auta nie zostawił tylko patrzył na ręce, w każdym razie jak będziesz miał cooler nowy log dynamiczny jeszcze raz,. na zblokowanej trójce,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w tygodniu po wymianie zrobię jeszcze raz logi

---------- Post dopisany 14-08-2013 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2013 at 20:50 ----------

No i jestem już po wymianie IC . Powiem Tak Dostał większego Kopa :naughty:. Na dniach zrobię nowe Logi do Oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...