Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. szybk tylnich


adamela123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciał bym sobie zamontować el.szyby w tylnich dzwiach i mam do was pytanie może ktoś już to robił i wie co i jak :)

- Co mi potrzeba ? co musze kupić

- ( jak ktoś już to robił i wie )Ile potrzeba funduszy na taki montaż z kupnem wszystkiego

- I czy trudno jest to zrobić samemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz temat odnośnie tego moda: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/

Ja już mam wszystkie "graty" skompletowane, za kilkanaście dni będę u kolegi z forum, który mi to założy :wink: a co do kosztów to za wszystkie części trzeba dać ok tysiaka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić inną tapicerkę drzwi (wersja pod elektryczne szyby). Tak jak w tym linku: AUDI A4 B6 B7 TAPICERKA DRZWI BOCZKI S-LINE BOSE (3433551586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak będziesz ich szukał to odezwij się do kolegi z forum: http://a4-klub.pl/members/wojtek_a4-35/ ma pewnie jakiś komplet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że wtedy musiałbyś wymienić w tapicerce drzwi kierowcy cały ten "podłokietnik" z panelem przycisków pod 4 elektryczne szyby... nie wiem, czy gra warta świeczki, bo dołożysz niewiele PLN-ów i masz komplet 4 boczków na drzwi w takim samym stanie :whistling: napisz w sprawie boczków do kolegi Wojtek_A4, i zorientujesz się jakie to koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowałem elektryczne szyby kup najlepiej cala wiązkę pod 4 elkr. z panelami i musisz kupić bodajże ramki drzwi tylnich z silniczkami boczki mogą zostać przekładasz tylko panele jedna wada zostana ci dziury od korby

ja prowadziłem swoja instalacje tył działały ale tylko jak wciskałem z tylu ponieważ za chiny nie moglem dojsc jak podłączyć panel przedni by sterować tylęm wkurzyłem się i kupiłem wszystko z wiązką ori teraz jak będę miał czas tylko wiązkę wrzucam i jechana wiązkę z panelami z forum kupiłem

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

sądze ze w b6 będzie podobnie

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

tylko nie wiem czy panele zakupione można wrzucić do starych boczków w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...