Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze marzyłem o jakimś klasyku w garażu, które będzie tylko głaskane i przejadę się raz na jakiś czas

Klasykiem jeszcze nie jest ale już coraz bliżej.

Wyposażenie całkiem przyjemne.

Kolor Estorilblau.

Koła BBS RS 17.

Fotele od M3 - Vadery.

Silnik wsadzony od Z4 - 3.0 R6 231 koni.

Pozostaje tylko jeździć i dbać.

Parę pierdół do zrobienia ale przyjemnie przy niej cos pogrzebac:wink:

Foty w większości nie moje.

Ze mnie fotograf żaden

bmw29e.jpg

p1070462p.jpg

img2967ld.jpg

img0614nq.jpg

img2957j.jpg

img2943o.jpg

I juz u mnie na podworku

5ebyUyy.jpg

Opublikowano

Graty zakupu, pieknie się prezentuje:slina:

Opublikowano

tylko jak tak odtwarzam pamięciowo garaż to miejsca tam na miniaturkę nawet nie ma :grin:

ps. ale gratulacje super furacz szkoda że się nie załapałem na oględziny własnymi oczema :slina:

Opublikowano
  • Autor

Krzysiek posprzatalem i auto w garazu:decayed:

Opublikowano

o żesz to żona musi być naprawdę wściekła, żeby tak tyle gratów do salonu przenieść noooo :decayed::decayed: :whistling:

Opublikowano

Piekna ile dales ?

Opublikowano

ładna bawara:naughty:

Opublikowano

graty :thumbup1: fajnie doposazony, vadery i m54 daja rade, ja ostatnio przyjalem e36 coupe 325 tylko moj jest troche w gorszym stanie :D znaczy sie troche rumpel, ale da sie wyprowadzic ;), z tej twojej to fele mi nie podchodza, a tak to :kox:

Opublikowano
  • Autor

bbs rs albo sie kocha albo nie.Ja uwielbiam ta fele:wink:

Opublikowano

Piękna, dobrze że takie marzenia się spełniają, gratuluję:thumbup1:

Ale za tą butelkę na klapie z ostatniego zdjęcia to... :bicz:

Opublikowano
bbs rs albo sie kocha albo nie.Ja uwielbiam ta fele:wink:

Fela robi większa robotę niż samo auto,miód malina:kox:

Opublikowano
:jerk::jerk::jerk:
Opublikowano
Piekna ile dales ?

Chyba najczęściej zadajesz to pytanie na tym forum :grin:

Bardzo ładny kolor :thumbup1:

Jaki rozmiar opon masz na tych RSach ?

Zawieszenie to gwint czy tylko sprężyny ?

Opublikowano
bbs rs albo sie kocha albo nie.Ja uwielbiam ta fele:wink:

hyhy ja akurat jestem w grupie nie lubiacych ale w sumie to Tobie powinno sie podobac :D ja mam inne choc tez bbs ;)

edit:

kurna te Vadery wygladaja jak bys je prosto z fabryki zabral :slina::slina:

Opublikowano

Ładny klasyk:kox:, przypomina mi się kalwi & remi czy jak oni tam mieli w teledysku takim się wozili :grin:

Opublikowano

Vadery czekaja na wlozenie :) no no ... fajny e36 m-pakiet i cabrio... do tego 3.0 :)

fajny zestaw ta twoja bawarka ....

ps. wiesz ze pszendza ma bbs rs w 18" ori ;D ? ale wiem ze nie sprzeda ... bo kupil specjalnie dla nich calego SEC`a bo gosc nie chcial mu sprzedac samych felg ;)

Opublikowano
  • Autor

oj kupic w dobrym stanie bbs rs w 18 calach to jak dostac kawalerke w spadku:grin:

znam takiego co dal prawie 10 tys za fele do odnowienia w 18 calach i 5x120:kox:

Opublikowano

to witam w gronie RWD :kox:

Opublikowano

Po fotach dopiero dopaczyłem że to byłe auto Mroczka. Fura kox dopieszczona.

Opublikowano
  • Autor

Pawel cos Ty kupil?Zakladaj temat:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.