Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shock3::slina:
Opublikowano

piękna jest,

btw jeżeli to nie tajemnica, ile Cie wyszła na gotowo z felgami i odświeżeniem środka ?

ja planuje cabrio na przyszły sezon i też rozważam coś z R6 lub conajmniej V6 pod maską , a Avant zostaje w rodzinie jak trzeba będzie coś przewieźć albo polecieć zimą na narty ;)

Opublikowano
  • Autor

Bartek zobacz na allegro za ile chodza cabrio i BBSrsy dodaj jakas i znasz wynik.

Ja ze swojej strony polecam kupic gotowy projekt bo wyjdzie Cie zdecydowanie taniej ale odchodzi zabawa w modzenie.

zalezy czym sie kierujesz podczas zakupu.

Audi Cabrio tez fajny woz ale do prowadzenia BMW tylniego napedu i R6 jej zdecydowanie daleko.

Wnetrzem tez e36 bije zdecydowanie Audi.

Opublikowano

miałem już właśnie E46 325i M54B25 i brakuje mi tego gangu silnika i czułego układu kierowniczego choć audi z quattro też się prowadzi całkiem fajnie, ale jednak klimat bez dachu i posłuchanie R6 to sama przyjemność :)

czasami jeźdze ze znajomym F01 z silnikiem R6 3.0 TT i szczerze powiedziawszy zawsze z otwartym szyber dachem bo nawet we flagowcu bmw ten silnik na wysokich obrotach ryczy jak szalony :)

pzdr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wojtek pochwalę się tutaj-zaczynam szukać bezdasznika e36-jak na tą chwilę widziałem kilka kalekich sztuk po 8k :thumbdown::doh: - jest priorytek 2.8 pod maską :banan:. Ale znajomy rozje..bał mi system e30 tyż cabrio-stara babcia i serce już słabe ale klimat f pytę :slina::shock3:

Opublikowano
  • Autor

No to super !

Ale gdzie Ty szukasz po 8 kantow i jeszcze 2.8:shock3:

Bierz ojro i do niemiec albo jakiegos gotowca i glaskaj:wink:

Opublikowano

na gotowca to w życiu nie będę miał- teraz oglądałem kondomy bo 1.8 i 2.0 ale takie szroty że ja pierdziu. przez wakacje trza dosbierać i na posezonowe sale czekać w de.

vedery to może nie ale jakiś bbs musi być rc a jak się uda rs. tylko jeszcze nie rozkminiam które koła można rozkręcić i rantu dołożyć :doh:

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Twój silnik z jakiego modelu jest?

Opublikowano
  • Autor

BBS RC oklepane kolo i bez polotu glownie przez to, ze nie maja ''łamanego'' rantu.

Juz moze lepiej jakiegos BBSa Kerschera:

2qcjh8p.jpg

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Akurat moj silnik jest z BMW Z4 M54b30 231 koni :wink:

Opublikowano

rc nie są takie złe-znajomy miał kupę lat temu taką. ale zobaczymy jest masa fajnych kół- futury, kenskiny. temat jest :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

w e36 starczy dobry spas i m-pak. nawet na motorsporcie sezon dwa bym przeżył- pamiętam na tym kole była pierwsza beta którą oglądałem x lat temu :kox:

Opublikowano
  • Autor

FUTURA lezy idealnie w E36.

Tak czy inaczej powodzenia bo Ci sie przyda:decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Wojtek nie myślałeś o jasnym wnętrzu? Twoje auto jest mega, ciekawe jakby sie prezentował w kremie albo białym środkiem

Opublikowano
W sumie zapomnialem dodac fotek po zalozeniu mieszkow i kiery w normalnym kolorze plus Ori podswietlana galka, ktorej nie mialem czasu podlaczyc :oops:

http://i.imgur.com/xWyQcKA.jpg]Obrazek

http://i.imgur.com/XNRDqsU.jpg

http://i.imgur.com/GNV8Opj.jpg

http://i.imgur.com/mhXPi0f.jpg

I kilka fotek po myciu.

Sceneria i fotki jak zawsze do du** :grin:

http://i.imgur.com/HgeEzCr.jpg

http://i.imgur.com/x9WP2e0.jpg

http://i.imgur.com/Dzmv4hk.jpg

http://i.imgur.com/jRvGLKj.jpg

http://i.imgur.com/XJBBKtC.jpg

synu weź zrób foty bez ziarna to będę miał na stronkę :wink:

Opublikowano

Wojtek mam temat-pstryknął byś mi fote dachu od wewnanątrz rozłożnonego oczywiście u samej podstawy. Jak stelarz jest ukryty.

Opublikowano
  • Autor
Wojtek nie myślałeś o jasnym wnętrzu? Twoje auto jest mega, ciekawe jakby sie prezentował w kremie albo białym środkiem

Myslalem ale znalezc dzisiaj cos w super stanie graniczy z cudem.

Najstarsze egzemplarze maja juz ponad 20 lat:wink:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

W sumie zapomnialem dodac fotek po zalozeniu mieszkow i kiery w normalnym kolorze plus Ori podswietlana galka, ktorej nie mialem czasu podlaczyc :oops:

http://i.imgur.com/xWyQcKA.jpg]Obrazek

http://i.imgur.com/XNRDqsU.jpg

http://i.imgur.com/GNV8Opj.jpg

http://i.imgur.com/mhXPi0f.jpg

I kilka fotek po myciu.

Sceneria i fotki jak zawsze do du** :grin:

http://i.imgur.com/HgeEzCr.jpg

http://i.imgur.com/x9WP2e0.jpg

http://i.imgur.com/Dzmv4hk.jpg

http://i.imgur.com/jRvGLKj.jpg

http://i.imgur.com/XJBBKtC.jpg

synu weź zrób foty bez ziarna to będę miał na stronkę :wink:

Z moim super hiper Sony Alfa bedzie to ciezki temat:grin:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Wojtek mam temat-pstryknął byś mi fote dachu od wewnanątrz rozłożnonego oczywiście u samej podstawy. Jak stelarz jest ukryty.

Ok jutro ogarne.

Sprecyzuj tylko o co chodzi u samej podstawy?

Z tylu tam gdzie dach wychodzi?

Opublikowano

tak - w sumie pokazałbyś mi też jak przy rozłożonym dachu materiał pokrywa stelaż :decayed:

[email protected].

z góry dzięki

oglądałem w weekend 328-ale przeciąg :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

No 2.8 juz jezdzi.

No i ten dzwiek:wink:

Ogladales tylko dla zabawy?

Masz jakis link do ogloszenia?

Opublikowano
BMW E36 Cabrio 328 Pilne !!! Promocja !! Kielce żeby trochę opuścił jeszcze-największy minus to lpg. a tak to trochę zapuszczona i do odmalowania cała- Wojtek nie wiesz- 3.0 z 7er podejdzie?
Opublikowano
  • Autor

Wszytskie beda do malowania ale jak planujesz sobie zostawic jako przyszly klasyk za pare lat to warto wydac te 4 tys na malowanie i cieszyc gebe przy kazdym myciu :wink:

3.0 z jakiego 7er ? E32?

Słaby pomysł.

Jak 3.0 to tylko to co ja mam m54b30.

Byly takie np. w z4, e46, e39.

Swapowanie w przypadku BMW to jak klocki lego:wink:

Opublikowano

właśnie próbuję się skontaktować z kilkoma zakładami któe robią to profi o koszta- wtedy może zamiast szukać 2.8 kupię 2.0 i wsadzę jakiegoś mocarza. chociaż to 2.8 daje spokojnie radę jak dla mnie na tą chwilę-d*pa sama ucieka :kox:

---------- Post dopisany 17-07-2014 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 20:59 ----------

:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.