Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dławi się po raptownym dodaniu gazu


86Edwin17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z audi, przy raptownym naciśnięciu gazu czuć jak by auto dusiło się paliwem po czym wkręca na obroty, czasem po dodaniu raptownie gazu lubi szczelić z rury delikatnie. Autko nie przyspiesza tak jak powinno, jak na taki silnik, auto posiada instalacje gazową ale na gazie nie szczela z rury, czuć drgania silnika, dodam że było podpięte dziś pod kompa i zero błęów, przepływke także sprawdzałem z drugiego auta i różnicy nie ma, przewody podciśnienia ok. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz LPG (na odpalonym silniku na LPG zakręć zawór w butli i poczekaj aż wypali się gaz z przewodów, po wypaleni wyjmij/odłącz zasilanie od sterownika gazu), odłącz akumulator na 5 min. Nie podłączaj LPG, tylko przez 2 dni jeździj na PB. Daj znać czy jest lepiej czy gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz LPG (na odpalonym silniku na LPG zakręć zawór w butli i poczekaj aż wypali się gaz z przewodów, po wypaleni wyjmij/odłącz zasilanie od sterownika gazu), odłącz akumulator na 5 min. Nie podłączaj LPG, tylko przez 2 dni jeździj na PB. Daj znać czy jest lepiej czy gorzej.

jak odłączyłem zasilanie od sterownika gazu auto wcale nie chciało odpalić.

więc aby butla jest zakręcona pojeżdzę tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pompa paliwa ma już dość. Sprawdź czy głośno pracuje.

jakoś nie słychać za bardzo tej pompy, a na benzynie dać raptownie gaz strzela z delikatnie z rury.

Świece i przewody są nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie masz 10 km do mnie bo moja łajza jest teraz unieruchomiona i wszystkie potrzebne graty mogliby wyjac na probe tez mam 95 2.8q na G ..ale faktycznie jak pompa siada to nie daje pelnego cisnienia i wtryski nie rozpylaja jak powinny i robi sie bum bum w wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...