Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski dupowóz 1.9 TDI 130 by grampp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak chcesz zrobić bixa no to zrób tak jak należy czyli spryski, samopoziom. :cool: Co do ściemniania tylnych lamp to ja jestem na NIE z takimi historiami. :wink4: Dokładki w kolor jak najbardziej - od razu inaczej będzie to wyglądać. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bixy to na większy wydatek ;) co do malowania dokładek może ktoś się orientuje jaki mniej więcej to będzie koszt u lakiernika?

btw. czekam na dalsze opinie :)

Opublikowano

Powodzenia w modach.

Będzie się trzeba kiedyś ustawić w Tilburgu na mini spota :naughty:

Czasami śmigam tam do znajomych.

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Spoko, nawet szukam domu do wynajęcia w mieście także tego :)

Opublikowano

Jak będę się wybierał do Tilburga to dam znać PW to się ustawimy.

Pozdr

Opublikowano

Bixenon super sprawa jestem mega zadowolony także polecam ci , jazda w nocy jest o wiele przyjemniejsza ;)

warto wymienić zderzak zs pryskanie i bixenon najlepiej soczewkami b8 :D

jak nie chcesz wymieniać zderzak , to przejedź wertartką otwory załóż zaślepki i już masz zderzak z spryskami

Tak ja robiłem na początku a pózniej założyłem inny zderzak z spryskami

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Widziałem te zaślepki na allegro ale myślę, że na dłuższą metę trzeba by było zderzak. Holenderska policja bardzo uważnie przygląda się pl blachami ;)

Następne mody wdrożone:

- drl led, zamiast ori halogenów

- lotka na klape

- zawiecha eibach pro kit + amory bilstein b6 sport

- podświetlenie nóg spod drzwi led

Koledzy a co myślicie nad przyciemnieniem ori lamp tylnych ale tylko w kierunkach?


Day light, po przekręceniu zapłonu. Lampy nssc 510 hp wymodzone i wsadzone w ori halogeny :)

2jerczc.jpg


Aktualny letni setup 2015:

Co doszło?
- lotka na klape

- eibach pro kit -30 + amory bilstein b6

- daylight w miejsce ori halogenów

- rejestrator tracer (coś jak go pro 4 z tym, że ma tryb samochodowy)

93342321873017351691.jpg

08768259512607448866.jpg

45337154651877300363.jpg

83489815956568139873.jpg

63522815984556920126.jpg


Dodano wieszak na zakupy w bagażniku 4d4e8424cd4ea327020e552c17b2ea30.jpg

Nowa fota z sesji ;)

514cdd8858fee1a3med.jpg

Edytowane przez grampp

Opublikowano

kolor piekny jakie plany na dalsze mody

Opublikowano
  • Autor

Szykuję się na zmianę opon na grubsze, mam niskoprofilowe i nie polecam.. a fele 17' są stanowczo za małe ;D także szykują się 18 na następną wiosne.

Edytowane przez grampp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.