Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski dupowóz 1.9 TDI 130 by grampp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... po moim pierwszym dupowozie co zwał się Honda Civic 1.6 vtec..

b24a70fb52dae15cm.jpg

Czas nadszedł na coś bardziej, spokojnego i wygodnego, nazbierało się funduszy i padło na Audi A4 B6 1,9 TDI 130 KM o niebieskiej barwie ;)
Auto zakupiłem w kwietniu 2013, na liczniku 252 tyś przebiegu, rocznik 2001. Wymienione filtry, oleje, rozrząd (conti) itp.


Na wyposażeniu po zmianach ;)

- koła 15' felgi biedrony - zima / 17' dezent lato
- climatronik dwustrefowy
- elektryczne szyby
- radio Sony XAV70BT (bluetooth, dotykowy panel 2din, kamera cofania)
- kamera cofania w tablicy rejestracyjnej

- podświetlenie tablicy rejestracyjnej led

- niebieskie żarówki kierunki przód

- radio cb (midland, antena president)

- zabezpieczenie przed kradzieżą kół MCGARD
- odnowa środka, włączniki/plastiki/dekory bo gdzieniegdzie zniszczona
- ściema szyb tył
- automatyczne otwieranie klapy bagażnika kluczyk

- zaciski w kolor czerwony (motip)

- drl światła dzienne zamiast ori halogenów (led)

- lotka s line na klapę

- podświetlenie nóg spod drzwi (niestety tylko przód narazie..)

- subwoofer bose

- małe zabezpieczenie przed cudzymi łapkami

- wycieraczki valeo

- gleba!! (eibach pro kit -30 + amory billstein b6)

- rejestrator jazdy tracer hd (coś jak go pro4 z trybem samochodowym)

W planach jeszcze luźno myślałem o kilku modzikach..

- ściema ori lamp z tyłu, jak myślicie będzie to prezentować się lepiej? (ale nie za bardzo bo nie wiem co i jak z misiakami na ten temat)

- dokładki w kolor

- tempomat

- myśle nad bixenonem ale kurde wymiana zderzaka na spryski, samopoziomowanie... zniechęca mnie to

- fotele kubełki na przód s-line

- myśle o dokładce z cupry, ale czy z eibach -30 nie będzie robiła za pług?

Jak było po kupnie:

23832338134932428999.jpg

A tu aktualne foty:

Lato 2015 :

514cdd8858fee1a3med.jpg

93342321873017351691.jpg

08768259512607448866.jpg

45337154651877300363.jpg

83489815956568139873.jpg

Inside:

zukc.jpg


umii.jpg


63522815984556920126.jpg

Edytowane przez grampp

Opublikowano

Plus za kolor i w środku już jest fajnie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dziwne miniatury zdjęć zrobiło, nie wiem jak to zmienić ale dobra :P

dzięki garry99

Opublikowano

Graty furki :wink: mój kolor :thumbup1: maluj dokładki w kolor, zarzuć jakąś większą fele bo te 15 średniawe :kwasny: pozdro :wink:

Opublikowano

Ścieme rob auto o niebo lepiej wyglada, ja mam zrobione z tylu i z przodu i wyglada super, a oprocz tego i bezpieczniej jest :wink: bo slonce od boku nie oslepi na drodze i ludzie nie widza co w srodku auta jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fela to na następny sezon, a te zostawie na zime, myślałem o 18' foto jaki typ mnie urzekł i jestem skłonny wrzucić coś takiego do siebie na następną wiosne:

4104d1230347593-hartmann-s5-wheels-20-inch-hartmann-209

---------- Post dopisany 14-08-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 13:13 ----------

Co sądzicie o tych felach (tego typu/wyglądu) w niebieskiej b6?

Opublikowano

Felga :kox: Wrzucaj i będziemy podziwiać :decayed:

Opublikowano

piękna maleńka , jeszcze o niebieski kształcie :decayed: , bez awaryjności życzę

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki a fela droga ale warta :banan:

Opublikowano
Dzięki dzięki a fela droga ale warta :banan:

masz jakiś link do aukcji z tymi felami? :eusathink:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com zejdź stroną w doł tam masz kwote w $.. :slina:

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 14:27 ----------

Czas na letnie zmiany :decayed:

- Nowe oponki (nankang ns 2 205/45/R17) + felgi lato (dezent 17')

eb403d792c09d3afmed.jpg

Za kilka dni zrobie jakieś porządne foty;)

- Pełne otwieranie klapy bagażnika na kluczyk:naughty:

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 13:16 ----------

Sesja letnia :decayed:

9e10193dbabbb6bfmed.jpg

0bf090c6648df1f7med.jpg

48cf76a908523757med.jpg

fb26c2fba86a22e5med.jpg

b2be3d0edde20e10med.jpg

Opublikowano

co tam masz pewnie 1ba allroad :whistling:

Opublikowano

albo 1br 13mm wyższe od 1ba miałem takie seryjnie u siebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma czasu na to wszystko panowie:D gleba też kiedyś będzie.

Opublikowano

I dokładki w kolor :thumbup:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższej przerwie powoli ogarniam sobie furke pod siebie. Doszła ściema szyb (tył) plus zaciski w kolor, wiem może niektórym kolor nie przypaść do gustu, no ale przecież Wy nie będziecie tym jeździć :D

Następne modziki w niedalekiej przyszłości :]

f0f5082b876636aemed.jpg

b75354224c50fe96med.jpg

97c50a234cd89183med.jpg

5ac833cd4ffbde8emed.jpg

Opublikowano

zaciski gitara, u mnie wpadnie fioletowa perla + czarne alu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fela mogła by być większa no ale cóż. Do zacisków czerwony motip.
Aaa i nie używałem podkładu, samo czyszczenie i odtłuszczenie ciekawe na ile wytrzyma?

Edytowane przez grampp

Opublikowano

Kolor wozu świetny :naughty::D Koniecznie na ziemię z tym i będzie o niebo lepiej :wink4: Powodzenia w rezaniu. :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, na pewno będzie w przyszłości :)


W planach jeszcze luźno myślałem o kilku modzikach..
- ściema ori lamp z tyłu, jak myślicie będzie to prezentować się lepiej? (ale nie za bardzo bo nie wiem co i jak z misiakami na ten temat)

- dokładki w kolor

- tempomat ( dużo jeżdżę trasą Polska<->Holandia )

- myśle nad bixenonem ale kurde wymiana zderzaka na spryski, samopoziomowanie... zniechęca mnie to

- fotele kubełki na przód

co myślicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.