Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 sedan 3.2 v6 fsi quattro tiptronic


zachary79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja A4 jest z marca 2007 roku i ma originalny przebieg 32.500 km. jezdze nia dopiero 2 mce, zrobilem ok 5000km. jak narazie wszystko swietnie. spalanie mam 10.5 litra srednio.. zalozylem kola z CC 19tki Sagitta i pasuja swietnie. Chce pomalowac zaciski na czerwono albo niebiesko, zalozyc nakladki na pedaly i podstopnice no i przyciemnic szyby.. zmienilbym tez lampy z tylu na takie LEDy jak maja najnowsze Audi.. chodzi mi o taki maly pasek na dole lampy + kierunek u gory, A4 FL / A5 i nowe A6 tak maja.. wiecie czy takie mozna do A4 B7 kupic ? pozdrawiam

IMG_0751.jpg

IMG_0753.jpg

IMG_0781.jpg

IMG_0782.jpg

IMG_0784.jpg

IMG_0785.jpg

IMG_0786.jpg

IMG_0787.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a gdzie ?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

jezdzilem do ok 2007 roku.. znamy sie ? folia bedzie delikatna, odpowiednik fabrycznego przyciemnienia..

Jeździłeś kiedyś A3 8P 3.2 ?

Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem do ok 2007 roku.. znamy sie ? folia bedzie delikatna, odpowiednik fabrycznego przyciemnienia..

Jeździłeś kiedyś A3 8P 3.2 ?

Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami :thumbdown:

Dawno temu widziałem chyba temat o Twoim A3 na forum A3 i zapamiętałem charakterystyczny nick :decayed:

Bardzo mały przebieg jak na 6 letni samochód - kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ?

Widzę, że lubisz 6 cylindrowe silniki w Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma sens.. moze elektronika da cos wiecej ale chyba nie warto w takim motorze.. poza tym nie wiem czy mi zalezy zeby go przyspieszyc, jak narazie mi starczy :)

planujesz jakis tunning? mozna podobno podjechac pod 270 PS w tym silniku...

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

2.5 roku jezdzilem ta A3ka i sprzedalem fanatykowi Audi z Gdanska za kosmiczne 80.000 :) pieknie brzmiala, mialem program na +20KM i +30Nm, z perspektywy czasu jedna rzecz ktorej brakowalo to DSG..

po niej mialem GTI z DSG 2005r. (Wlochy) Leona FR z DSG 2007r. krajowy, mial program na 250KM.. latal wrecz :) Passata TSI Tiptronic 200KM 2009r. krajowy i chwilowo Passata Variant V6 FSI 4Motion DSG 2008r. (krajowy) a teraz ta A4ka..

Ta A4ka ma oryginalny przebieg, auto jest z Wloch i nigdy nie bylo uszkodzone, to jest ta igla o ktorej pisza wszyscy klamcy na necie :)

z moich doswiadczen Tiptronic to zdecydowanie gorsza skrzynia od DSG ale V6 z A4ki jest lepsze niz VR6 z A3 czy Passata

nastepne auto pewnie ponownie bedzie z DSG ale chcialbym min. 300KM, moze S4..

jezdzilem do ok 2007 roku.. znamy sie ? folia bedzie delikatna, odpowiednik fabrycznego przyciemnienia..

Jeździłeś kiedyś A3 8P 3.2 ?

Nie oszpecaj auta ciemnymi szybami :thumbdown:

Dawno temu widziałem chyba temat o Twoim A3 na forum A3 i zapamiętałem charakterystyczny nick :decayed:

Bardzo mały przebieg jak na 6 letni samochód - kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ?

Widzę, że lubisz 6 cylindrowe silniki w Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...