Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Błędy klimatronika


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich

To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Sprawdzalem bledy klimatronikiem i pokazuje mi takie:

11.5 13.7 15.5 i 9.7 lub 9.5. Dodam ze wiem co oznaczaja te bledy ale nie wiem jak je usunac bo pisze ze probowac programowo? Wiec czyli te bledy da sie tylko Vagiem usunac czy jest jeszcze inny sposob np gdzies pogrzebac heh?? :>

Odnosnie klimatronika to nawiew dziala ladnie mrozi ale nie ma cieplego nawiewu ale z tego co wyczytalem na forum to bedzie wina nagrzewnicy. Czy moze ma to jakies powiazanie z tymi bledami??

Sorki ze nie uzywam ogonkow ale jestem za granica i nie mam tylko taka klawiature heh:tongue4:

Z gory dzieki za kazda pomoc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy kasują sie same po naprawie usterki :) przynajmniej u mnie tak było w przypadku błędów 15.5 , 15,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak naprawiles ta usterke? wyczytalem odnosnie tych bledow i sa to bledy silniczkow sterujacych nawiewem i temperatura zimno-cieplo jesli dobrze zrozumialem? juz sie dowiedzialem z forum gdzie sa te silniczki tylko mam jeszcze jedno pytanie jak sie je czysci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz otworzyć silniczek rozkręcić wymyć i nasmarować jest to bardzo ładnie opisane w dziale zrób to sam http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy i pierwszy raz mam Audi. Prośba o podanie jak mogę sprawdzi błędy klimartonika. Mam klimatronik z jednym wyświetlaczem i nie reaguje na kombinację obieg wewnętrzny i górny nawiew. Mama problem ze sterowaniem nawiewu i ciepłego powietrza.Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miec prawdopodobnie problem z silniczkami cieplo/zimno i sterujacego nawiewem. tez mam ten problem. w tym linku jest fotostory jak dostac sie do tych silniczkow http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html;msg166470#msg166470

u mnie czyli i u Ciebie jest troche inaczej jak na zdjeciach zeby odpiac ten niebieski kabelek musisz wyjac radio dostep do tych silniczkow ogolnie jets dobry jednak mi sie nie udalo gdzyz nie posiadam klucza do odkrecenia tych srobej i oto moje pytanie moze ktos wie jaki to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...