Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosniki b5


felek59

Rekomendowane odpowiedzi

I prawidlowo.Czesto glosniki standardowe w samochodach kilka i kilkunastoletnich to tylko wygladaja a nie graja chociaz z tym wygladem to tez nigdy nic nie wiadomo :P glatego kupujac taki samochod najlepiej zainwestowac w lepsze naglosnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to jak kupilem sobie porzadne okablowanie i wszystko podlaczylem tak jak musialo byc plus z akumulatora itd. to gra o niebo lepiej.Zaluje tylko jednego ze mam duzo wspolnych tematow z ludzmi a tym forum a z nikim nie koge sie styknac bo mieszkam na taki zadupiu ehhh :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pewien problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze chce kupic glosniki na tylnia polke ale nie mam zielonego pojecia jaka wielkosc kupic tak zeby nic nie przerabiac 15-16-16.5 z gory wielkie dziki za pomoc-Alzak :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pewien problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze chce kupic glosniki na tylnia polke ale nie mam zielonego pojecia jaka wielkosc kupic tak zeby nic nie przerabiac 15-16-16.5 z gory wielkie dziki za pomoc-Alzak :audi:

16,5 wchodzą bez problemu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do 16.5 nic nie bede musial przerabiac w polce???

a wiesz moze jakie glosniki najlepiej kupic do przodu??

i mam jeszcze jeden problem dopiero co kupilem moje sreberko ale mam problem z potencjometrem od radia i nie wiem czy jest sens je naprawiac jezeli wogole sie da a jak tak to jakie mog byc tego koszta??

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do 16.5 nic nie bede musial przerabiac w polce???

a wiesz moze jakie glosniki najlepiej kupic do przodu??

i mam jeszcze jeden problem dopiero co kupilem moje sreberko ale mam problem z potencjometrem od radia i nie wiem czy jest sens je naprawiac jezeli wogole sie da a jak tak to jakie mog byc tego koszta??

:a4fan:

Dokładnie.Jak otworzysz bagaznik i spojrzysz na półke od spodu to zobaczysz fabryczne otwory.Co do zakupu głosników to podaj jakiś przedział cenowy.Napisz jakie radyjko to cos pomozemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni nabytek na tylną półkę to dwudrożne JBL 16,5. Miło pyka ale teraz przy njabliższym dopływie większej gotówki muszę coś zrobic z przodem bo orginały nie wyrabiają.

Także mój zestaw obecnie to ALPINE CDE-9848RB + cztery orginały na przodzie + 2 JBL w tylej półce.

Według mnie raczej należy zainwestować w dobre głośniki i kabelki a radyjko starczy coprawda markowe ale nie musi być już ful wypas, poprostu można zrezygnować z paru wodotrysków (no oczywiście poza wyjściem na wzmacniacz i sub).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki spoko tylko cały czas nie rozumiem ludzi, którzy montują dobre głośniki do tyłu pozostawiając przednie bez zmian... czy oni jeżdżą z tyłu i odwróceni, czy po prostu mają uszy odwrotnie skierowane :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...