Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Glosniki b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bo mam je przyciszone w stosunku do reszty glosnikow.Dwa zamontowane przy przedniej szybie w rogach.Dzwiek jest zaje... bo rozchodzi sie po calym aucie :)

Opublikowano

Kurde a ja myslalem, ze moje 4 glosniki + sub graja fajnie :(

Opublikowano

ale masz standard czy cos kombinowales?!Bo ja standardu osobiscie jeszcze nie slyszalem :)

Opublikowano

moj fabryczny system zasila półki w garazu jako zbieracz kurzu :) .. kombinowane , kombinowane

Opublikowano

I prawidlowo.Czesto glosniki standardowe w samochodach kilka i kilkunastoletnich to tylko wygladaja a nie graja chociaz z tym wygladem to tez nigdy nic nie wiadomo :P glatego kupujac taki samochod najlepiej zainwestowac w lepsze naglosnienie :)

Opublikowano

Tak tez uczynilem.. :)

Opublikowano

A tak na marginesie to jak kupilem sobie porzadne okablowanie i wszystko podlaczylem tak jak musialo byc plus z akumulatora itd. to gra o niebo lepiej.Zaluje tylko jednego ze mam duzo wspolnych tematow z ludzmi a tym forum a z nikim nie koge sie styknac bo mieszkam na taki zadupiu ehhh :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam! mam pewien problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze chce kupic glosniki na tylnia polke ale nie mam zielonego pojecia jaka wielkosc kupic tak zeby nic nie przerabiac 15-16-16.5 z gory wielkie dziki za pomoc-Alzak :audi:

Opublikowano
Witam! mam pewien problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze chce kupic glosniki na tylnia polke ale nie mam zielonego pojecia jaka wielkosc kupic tak zeby nic nie przerabiac 15-16-16.5 z gory wielkie dziki za pomoc-Alzak :audi:

16,5 wchodzą bez problemu :biggrin:

Opublikowano

czyli do 16.5 nic nie bede musial przerabiac w polce???

a wiesz moze jakie glosniki najlepiej kupic do przodu??

i mam jeszcze jeden problem dopiero co kupilem moje sreberko ale mam problem z potencjometrem od radia i nie wiem czy jest sens je naprawiac jezeli wogole sie da a jak tak to jakie mog byc tego koszta??

:a4fan:

Opublikowano
czyli do 16.5 nic nie bede musial przerabiac w polce???

a wiesz moze jakie glosniki najlepiej kupic do przodu??

i mam jeszcze jeden problem dopiero co kupilem moje sreberko ale mam problem z potencjometrem od radia i nie wiem czy jest sens je naprawiac jezeli wogole sie da a jak tak to jakie mog byc tego koszta??

:a4fan:

Dokładnie.Jak otworzysz bagaznik i spojrzysz na półke od spodu to zobaczysz fabryczne otwory.Co do zakupu głosników to podaj jakiś przedział cenowy.Napisz jakie radyjko to cos pomozemy

Opublikowano

Mój ostatni nabytek na tylną półkę to dwudrożne JBL 16,5. Miło pyka ale teraz przy njabliższym dopływie większej gotówki muszę coś zrobic z przodem bo orginały nie wyrabiają.

Także mój zestaw obecnie to ALPINE CDE-9848RB + cztery orginały na przodzie + 2 JBL w tylej półce.

Według mnie raczej należy zainwestować w dobre głośniki i kabelki a radyjko starczy coprawda markowe ale nie musi być już ful wypas, poprostu można zrezygnować z paru wodotrysków (no oczywiście poza wyjściem na wzmacniacz i sub).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

głośniki spoko tylko cały czas nie rozumiem ludzi, którzy montują dobre głośniki do tyłu pozostawiając przednie bez zmian... czy oni jeżdżą z tyłu i odwróceni, czy po prostu mają uszy odwrotnie skierowane :wink: Pozdrawiam.

Opublikowano

Wodotryski owszem, ;) przód to podstawa..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.