Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dokładka tylniego zderzaka w wersji S-line wreszcie na miejscu.

Oczywiście udało się znaleźć orginał :banan:

IMG_19092013_185413.jpg

IMG_19092013_185425.jpg

Opublikowano

A są nieoryginalne?

też mam s-line dokładkę i zastanawiałem się czy nie pomalować jej na trochę jaśniejszy kolor tj. np. szary. trochę wy się wyróżniała bo przy czarnym lakierze znika:)

PS. Ładny Avancik szkoda tylko że kolejny Diesell :)D

Bezawaryjności życzę.

Opublikowano
A są nieoryginalne?

też mam s-line dokładkę i zastanawiałem się czy nie pomalować jej na trochę jaśniejszy kolor tj. np. szary. trochę wy się wyróżniała bo przy czarnym lakierze znika:)

PS. Ładny Avancik szkoda tylko że kolejny Diesell :)D

Bezawaryjności życzę.

Kryzys panie więc dieslami jeździmy hehe. U Ciebie Karol fajnie by wyglądała jaśniejsza dokładka, ale musiały by być jeszcze jakieś takie akcenty na aucie.

Opublikowano

Dokładka Cupry w szary :) Stano dawaj do mnie nie będziemy robić tu śmietnika koledze :)

Opublikowano
  • Autor

Bezawaryjności życzę.

CAM00078.jpg

CAM00079_1.jpg

CAM00080.jpg

A dziekuje :decayed: przyda sie po ostatniej przygodzie :wink:

W samym srodku Niemiec padl pompowtrysk "3" (slowa Pana z serwisu Audi: "NAMBER TRI IS KAPUT":grin: )

P.S.

Trzeba przyznac ze ladnie sie prezentuje na lawecie ;]

Opublikowano

Ile $ zapłaciłeś za naprawę? :wink4: Popytaj o akcję serwisową jeśli chodzi o wymianę pompek - u Nas na forum jest jakiś wątek. :cool: Ogólnie fajna sztuka. Powodzenia w rezaniu. :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

za sama wymiane pompki zaplacilem 750 ojro. Tez myslalem o akcji serwisowej ale niestety ten egzemplarz nie jest nia objety anie w Niemczech ani w Polsce ani nigdzie indziej.

Co do rezania to juz pare planow jest. W gotowosci czeka jeszcze lotka na klape i hamulce od s4 ktore juz od kilku tygodni woze w bagazniku ale z braku czasu narazie sie nie zapowiada na ich przekladke.

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 23:17 ----------

No i wreszcie chwila wolnego czasu pozwolila na aplikacje czegos nowego, lepszego i wiekszego ;]

IMG_15112013_120329.jpg

IMG_15112013_145741.jpg

P.S. SZUKAM TYCH BLASZEK DO ZACISKÓW Z SYMBOLEM S4!!! JAK KTOS MA LUB WIE KTO MA DO SPRZEDANIA TO CHETNIE ODKUPIE ;]

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Faktycznie są podobne :)

A co do akcji serwisowej to ja miałem robiona w swoim audi :)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie to jest dziwne ze nie kazdy egzemplarz byl akcja objety :/

w tej chwili juz wszystkie wtryski sa wymienione wiec narazie sie nie martwie.

Opublikowano

Robiłeś coś z mocą ?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nic. podjechalem tylko na hamownie zeby sprawdzic ile mocy zostalo z fabryki.

pierwszy przejazd pokazal 165KM i 345Nm a po regulacji rozrzadu pokazala czarnula 180KM i 365Nm wiec tak zostawilem.

Opublikowano

Ee to bardzo ładnie :) a masz może dpfa ?

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

A jak ci ustawili Ci ten rozrządu ze taki wynik wyszedł :)

Opublikowano
  • Autor

DPF jeszcze jest na swoim miejscu.

Z tego co koleszko mowil to przestawione byly o 3 stopnie i ustawil je tak jak powinny byc.

Nie wiem dokladnie jak bo nie wnikalem;] jak znajde wykres to go zapodam tutaj.

Opublikowano

auto się ładnie prezentuje, co to są za felgi? :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

to sa ori audi od ktoregos rs-a. 19" srednicy na 9" szerokie

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

20120201_110220.jpg

obiecany wykresik :D

Uwaga Uwaga!

Po dwóch latach posiadania swojego samochodu z wielkim żalem muszę go wystawić do sprzedaży.

Jako że na stałe mieszkam w Holandii a trzeba tu płacić baaardzo wysokie podatki od posiadania takiego samochodu muszę się z nim pożegnać,

Samochód jest wystawiony na allegro. Oczywiście cena jest do negocjacji.

Może któryś z forumowiczów akurat poszukuje konkretnego autka.

Bardzo gorąco polecam bo samochód naprawdę zabany i doinwestowany.

Jutro będę w Polsce więc można już będzie obejrzeć autko.

http://allegro.pl/audi-a4-avant-2-0tdi-quattro-i5615960809.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.