Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klekotanie plastiku pod silnikiem WIDEO


adamela123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś rano odpaliłem auto i słyszałem dziwne stutakie ? klekotanie ? plastiku dobiegające gdzieś z pod silnika ( pod autem słychać ten dźwięk bardziej ) i nie wiem co to jest .......

Wiem ze nie za dobrze to opisałem ale naprawdę sam nie wiem co to jest ani skąd się ten dźwięk wydobywa .... :facepalm:

Dodam wam krótki filmik na którym ten dźwięk słychać ( bardzo słabo ;/ )

Silnik zagłusza ale gdy się wsłuchać to słychać te klekotanie plastiku

http://tinypic.com/r/ap9yk8/5

Dodam ze dzień wcześniej gdy odstawiłem auto do garażu słyszałem pęknięcie czegoś plastikowego na początku myślałem ze przygrzałem w cos autem ale obejrzałem auto do okoła i nic nie widać....

jeżeli będzie potrzeba więcej materiałów albo cos dodać opisać to piszczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było naj prościej ale niestety auto za nisko siedzi a nie mam nawet gdzie podjechać na kanał albo podnośnik bo jestem aktualnie w robocie za granicą ;/

Dowiem się chyba co to dopiero jak wróce do kraju :facepalm:

Gorzej jak cos na trasie strzeli :shock3:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Hmmm zastanawia mnie jedna rzecz pod maską mam cos takiego nie wiem jak to się nazywa

IMG_20130824_200024.jpg

IMG_20130824_195903.jpg

Jest to luźne wręcz trzyma się to tylko na samych kablach nie jest do niczego przymocowane .... może to to tak klekocze

Może mi ktoś powiedzieć co to jest i gdzie to powinno być zamocowane ..... ;/ ?

WIEM ZE PYTAM SIE MOZE O PIERDOŁY ALE NAPRAWDE POZNAJE DOPIERO AUTO I NIE WIEM CO I JAK WIĘC WYBACZCIE I PROSZE O TROCHE WYRUZOMIAŁOŚCI DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sterownik wentylatorów. U mnie też nie jest niczym przymocowany i też chętnie się dowiem czy tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma być przymocowane do obudowy wentylatorów ,pewnie macie urwane mocowania ,zostają trytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sterownik wentylatorów. U mnie też nie jest niczym przymocowany i też chętnie się dowiem czy tak ma być

Ma być tak:

20130825_104051_Kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sterownik wentylatorów. U mnie też nie jest niczym przymocowany i też chętnie się dowiem czy tak ma być

Ma być tak:

http://s12.postimg.org/x3fj613w9/20130825_104051_Kopia.jpg

Dzieki za foto. Grzebalem w etce poszukujac mocowania tego sterownika i nie wystepuje taka część. Widocznie wystarczy przykręcić sruba jak na Twojej fotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony jest śruba ,a z drugiej zaczep coś tak kojarzę ,ale już kawałek czasu temu to demontowałem i mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...