Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosny dzwiek silnika w kabinie


dani270

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam AFN-a i bardzo mnie drazni dzwiek silnika podczas jazdy. To nie jest moj pierwszy diesel ale w tym jakos glosno slychac ten silnik, ciieply czy zimny nie ma znaczenia predkosc i obroty tez nie maja zbytniego znaczenia bo nawet ponizej 2tys obr dobrze go w srodku slychac i jazda powyzej 2tys jest drazniaca. Silnik dobrze pracuje bynajmniej tak mi sie zdaje ale kolegi ibiza 90 km ma mieksza prace silnika i nie ma takich problemow.W silniku byly wymienione wszystkie tloki z pierscieniami popychacze uszczelniacze panewi turbo wtryski 216 niby regenerowane i olej zalany 5w40 oplowski. Podczas jazdy glosnoo slychac opony mimo ze sa nowki i szum wiatru mimo ze dzrzwi nie sa mocno opadniete a ramka jest wyregulowana i ladnie po calosci dolega. Wydaje mi sie ze dzwiek dochodzi z braku jakiegos wygluszenia na grodzi lub przez luz na drzwiach. Jesli ktos sie orientuje co pacjentowi dolega to bylbym wdzieczny za rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem z BMW 7er E65 do B7 to uwierz że to dopiero jest przeskok. BMW jechałem 1000km autostradą z prędkościami 200-2400km/h i cisza a B7 przy 180km/h już odpuszczam i zwalniam bo mam wrażenie, że zarzynam motor i męczy uszy :-/ Sam się zastanawiałem jak wyciszyć wnętrze dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam troszke poczytac ta stronke ewentualnie napisac do nich o opisanie jak by wygladalo wygluszenie odpowiednich elementow.

SztukaWyciszania.pl - najlepsze możliwe wyciszenie i wygłuszenie aut.

Dzis jak jechalem wieczorem to deszcz padal i bylo 11 stopni i auto dyzo ciszeaj chodzilo a zwlaszcza na wyzszych obrotach.

Wydaje sie jakby silnik co kazde odpalenie inaczej pracowal (glosniej albo ciszej) czujnik N109 i N108 moga miec cos z tym wspolnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...