Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z licznikiem


fanthomas18

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Niedawno założyłem u siebie licznik z fisem (mam przedlifta i licznik z przedlifta wsadziłem, bez żadnych przejściówek) i mam z nim mały problem, wszystkie wskaźniki działają ok z wyjątkiem prędkościomierza, zaraz po włączeniu zapłonu wskazówka drży delikatnie w granicach 0-5km/h, po kilku sekundach przestaje i jest ok. Dziś podłączyłem vaga, chciałem ustawić sobie wskazówki, żeby dobrze pokazywały bo trochę oszukiwały mnie:decayed: przy teście wskaźników wskazówki lecą do końca i potem wracają, wskazówka od prędkościomierza leci do końca a potem zatrzymuje się w przeważnie w pozycji ok 160-170km/h. W czym może tkwić problem? Wymiana silniczka od prędkościomierza pomoże? Mam swoje stare zegary, które działały bez zarzutu, mógłbym ich użyć jako "dawcę", tylko czy to coś da?

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Problem w części rozwiązany, tzn wskazówka już się nie zatrzymuje przy teście zegarów- powodem była ta mała czarna zaślepka na wskazówce, ona coś blokowała:banan: Ale problem drgającej wskazówki dalej nie rozwiązany:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jednak ze uj***ny silniczek juz jest , wymień go stary może być dawca bez problemu raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...