Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tył nie aktywny,przestał grać

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule,tył nie aktywny słychać jak lekko bzyczy tak to określę,w ustawieniach przestawiam na sam tył i nic .Natomiast przód gra lewo, prawo nie ma problemu,gdzie szukać przyczyny?Mam rns-e led.Proszę o podpowiedzi.

---------- Post dopisany 04-09-2013 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 21:10 ----------

Jak w tytule,tył nie aktywny słychać jak lekko bzyczy tak to określę,w ustawieniach przestawiam na sam tył i nic .Natomiast przód gra lewo, prawo nie ma problemu,gdzie szukać przyczyny?Mam rns-e led.Proszę o podpowiedzi.

No to mam chyba poważny problem skoro nikt w tym temacie nie wie.

Opublikowano

A z tylu na wzmaku nie ma bezpiecznika?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor
A z tylu na wzmaku nie ma bezpiecznika?

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odpowiem,nie mam pojęcia być może jest więc jutro sprawdzę.Może wiesz w jakim miejscu znajduje się,jak się dostać do niego?

Opublikowano

Wzmacniacz w bagażniku prawa strona razem z tubą, glosnikiem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor
Wzmacniacz w bagażniku prawa strona razem z tubą, glosnikiem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

wiem ze tam jest ale kolego pytalem o bezpiecznik w jakim miejscu znajduje sie w wzacniaczu.

Opublikowano

Pomyslalem troche siedzac w swojej bezpiecznik jest ok prawdopodobnie nie masz z tyłu zasilania lub siadł przekaznik za 12zl w srodku wzmacniacza. To ten co go z radia remote kabelek załącza.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor
Pomyslalem troche siedzac w swojej bezpiecznik jest ok prawdopodobnie nie masz z tyłu zasilania lub siadł przekaznik za 12zl w srodku wzmacniacza. To ten co go z radia remote kabelek załącza.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Dzięki kolego szanowny za podpowiedz,gdzieś mi mignęła informacja na forum o tym przekazniku ale dosyć dawno temu i nie byłem pewny czy to to.Sprawdzę na początek czy jest zasilanie ale to w sobotę i dam znać,pozdrawiam.

Opublikowano

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor
Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Też tak uczynię jak będę sprawdzał, ale raczej zasilanie jest bo dlaczego słychać delikatne brzęczenie w tylnych głośnikach

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 21:15 ----------

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Też tak uczynię jak będę sprawdzał, ale raczej zasilanie jest bo dlaczego słychać delikatne brzęczenie w tylnych głośnikach

Dzisiaj zaglądałem do wzmacniacza i nie ma on bezpiecznika nic innego jak tylko czekać do pazdziernika wtedy jadę do PL i to ogarnę w Zurcie koleś ogarnia takie rzeczy.Może faktycznie siadł przekaznik.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Jak wlaczy ci ktos radio a ty siadz w bagazniku i we wzmaku powinno byc slychac tykanie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Zapytam kolego,a jak nie ma tykania w wzmaku to gdzie szukać przyczyny.Pytam bo i taka możliwość w przyszłości może nastąpić.

Opublikowano

W srodku wzmacniacza siedzi. Idzie do niego plus z aku na jeden styk i po włączeniu na wzmak a drugi plus ten z kabelka radia remote na jego cewkę żeby go włączyć. Wiec w kostce wzmaka przy wlaczonym radiu mają być dwa plusy i masa.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor
W srodku wzmacniacza siedzi. Idzie do niego plus z aku na jeden styk i po włączeniu na wzmak a drugi plus ten z kabelka radia remote na jego cewkę żeby go włączyć. Wiec w kostce wzmaka przy wlaczonym radiu mają być dwa plusy i masa.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Tył zaczął grać być może przyczyną było to że jakiś kabelek od radia był luzny,dzisiaj podłączałem kamerkę wyjmowałem radio i po tej operacji tył ożył,temat do zamknięcia.Pozdrawiam

Opublikowano

Czyli remote się wypiąć.

;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.