Skocz do zawartości
IGNOROWANY

licznik proszę o bardzo pilną pomoc


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

muszę na alledrogo jak najszybciej zakupić licznik do audi a4 b5 i tak moje audi to 1.6 95r licznik pisze coś UK- JAKOŚ tak lecz wersja europejska jest to

chce zmienić na zwykły też i tutaj pytanie od audi a4 b5 do którego roku mogę szukać? bo chce taki co nie ma immo tak bym tylko przełożył i tyle a immo właśnie nie wiem od którego roku wprowadzili...

ja mam wtyczkę żółta i niebieska i znalazłem dwa takie liczniki:

LICZNIK AUDI A4 B5 1.8 TURBO (3504755310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ZEGARY LICZNIK AUDI A4 B5 BENZYNA MANUAL (3513458625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ten drugi jak patrze z tyłu to za bardzo jasne te kolory tak jak by to z jakiegoś 2000roku był prosze o pomoc który z tych dwóch się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę na alledrogo jak najszybciej zakupić licznik do audi a4 b5 i tak moje audi to 1.6 95r licznik pisze coś UK- JAKOŚ tak lecz wersja europejska jest to

chce zmienić na zwykły też i tutaj pytanie od audi a4 b5 do którego roku mogę szukać? bo chce taki co nie ma immo tak bym tylko przełożył i tyle a immo właśnie nie wiem od którego roku wprowadzili...

ja mam wtyczkę żółta i niebieska i znalazłem dwa takie liczniki:

LICZNIK AUDI A4 B5 1.8 TURBO (3504755310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ZEGARY LICZNIK AUDI A4 B5 BENZYNA MANUAL (3513458625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ten drugi jak patrze z tyłu to za bardzo jasne te kolory tak jak by to z jakiegoś 2000roku był prosze o pomoc który z tych dwóch się nada?

Licznik z pierwszej aukcji jest odpowiedni bo tez produkcji UK-NSI tylko te ceny jakies wysokie,lepiej poszukaj na forum jak radzi kolega Fazii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem na allegro za 100zł licznik taki:

LICZNIK ZEGARY AUDI A4 1,6 8D0919033C OPOLE (3483736861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest to VDO mam nadzieje,że wszystko spasuje dodam,że kod licznika:

8D0919033C jest taki sam jak na moim liczniku UK-NSI więc powinno być ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...