Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o ocenę logów mojego afn-a


dixon_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, proszę o ocenę logów, z autem chcę jechać na program będzie tam pewnie sprawdzane ale chcę zobaczyć czy wy czegoś przypadkiem nie znajdziecie.

Byłem w START - KingSoft na hamowni (rototest) to wyszło 115,2 koni przy 3730 [1/min] i 307,8 [Nm] przy 1910 [1/min] i dowiedziałem się od pana który robił pomiar że ktoś musiał bawić się dawką paliwa i dlatego taka ilość Nm i że muszę coś z tym zrobić bo inaczej wnet mi dwumas wysiądzie bo on na hamowni czuł że lekko drży już dwumas przez ten moment.

Więc w najbliższym czasie muszę zmienić napinacz paska wielorowkowego bo mój jest lekko krzywy i wycinam kata w jego miejsce będzie wspawana rurka i wtedy zrobimy powrót do seryjnych ustawień i jeśli silnik okaże się być zdrowy to wtedy program wgramy. Więc dlatego prośba czy coś jeszcze z można wyczytać z moich logów:

Dixon_Logi.jpg

Dixon_logi_2.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Jeśli ma to znaczenie to logi były robione na rototest na hamowni a nie na zwykłej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze siedzi w nich kiepskiej jakosci modyfikacja. Koles od hamowni mial racje.

Wgraj serie i przyjdz z kompletem logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...