Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje zakupu furki :)

Zapraszamy na spota dzisiaj do Krakowa , Galeria Kazimierz parking kolor niebieski godzina 20-00 :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam!

po okresie ciszy w wątku przyszedł czas zmiany.

W związku z nadchodzącą wiosną postanowiłem odświeżyć felgi przed założeniem nowych opon :banan:

5f9ab2f554acfd7fm.jpg

a tutaj kilka zdjęć z operacji czyszczenia felg:

868c5c309997254cm.jpg

b7f0e5f9a5478917m.jpg

e8ddee69bff3dd48m.jpg

dotarła do mnie jeszcze jedna paczka - sprężyny eibach -35/30 mm :decayed:

e04201d4b8c7f5a0m.jpg

teraz tylko montaż i jakaś mini sesja obowiązkowa :kox:

Opublikowano

Sprężyny zakładasz na 1BA ? ile płaciłeś za nie ?

Opublikowano
  • Autor
Sprężyny zakładasz na 1BA ? ile płaciłeś za nie ?

tak na 1BA, miały być jeszcze amory s-line ale miałem jeszcze po drodze jednego moda :facepalm: komplet dwumas + sprzęgło :wallbash:

cena 648 zł (dostawa gratis)

Opublikowano

jak można spytać to co to za opony? tez mnie czeka zakup i muszę się rozglądnać :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
jak można spytać to co to za opony? tez mnie czeka zakup i muszę się rozglądnać :banan:

Vredestein Ultrac Cento 245/40 R18

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 13:36 ----------

W ostatnim czasie zostały założone sprężyny Eibach -35/30mm oraz koła 18" :banan::kox:

fotki jak teraz się autko prezentuje:

e6111de56f947493m.jpg

35e6f11102a22991m.jpg

Opublikowano

Wszystko fajnie ale czemu 18 :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Wszystko fajnie ale czemu 18 :whistling:

to jest moje pierwsze tak duże koło na aucie i miałem trochę obaw co do użytkowania na co dzień, poza tym dużo robię w trasach o średniej jakości dróg i w koło komina w KRK też nie jest zbyt równo :facepalm:

z wyglądu i komfortu jestem zaskoczony i mega zadowolony :kox:

Opublikowano

fajnie siadła na tych sprężynach i 18cali fela w sam raz do w miarę wygodnej jazdy a tak z innej beczki czy dobrze widzę po Twoim lakierze na aucie że lewa strona pół auta przód lub tył była malowana i coś z prawej strony?

Opublikowano
  • Autor
fajnie siadła na tych sprężynach i 18cali fela w sam raz do w miarę wygodnej jazdy a tak z innej beczki czy dobrze widzę po Twoim lakierze na aucie że lewa strona pół auta przód lub tył była malowana i coś z prawej strony?

z tego co wiem to nie było nic więcej niż mała naprawa na lewym przednim błotniku, może to wina słabej jakości aparatu w tel.?

Opublikowano

być może tak jakoś zdjęcie dziwnie wyszło kiedyś możesz z ciekawości jak Ci czujnik wpadnie w ręke pomierzyć mikrony chyba że lepiej nie wiedzieć:)

pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
być może tak jakoś zdjęcie dziwnie wyszło kiedyś możesz z ciekawości jak Ci czujnik wpadnie w ręke pomierzyć mikrony chyba że lepiej nie wiedzieć :)
pozdrawiam


:decayed: może lepiej nie wiedzieć :wink:

W ostatnim czasie nie działo się w temacie nic spektakularnego ;)

Po grupowym chipowaniu w lipcu, po wizycie w Dynosoft pod moja maską zawitało koniuszków więcej :banan:

a9e08260e8129c30m.jpg

chciałbym też się pochwalić efektami kilkugodzinnej pracy, jaką włożyłem w dopieszczenie mojej niuni co by, mniejsze opory powietrza napotykała :D

fotki stanu lakieru przed

147ce7f36d1f5e99m.jpg

0b8c9abe562edbcbm.jpg

2653523c00698d7fm.jpg

mycie

6832d5a9333334cfm.jpg

dekantominacja

3f03747b411788c8m.jpg

185b36bc499332b6m.jpg

glinka

de7bb418eed23f2am.jpg

polerka

cfb971a447ad9929m.jpg

7de8400646c6f65fm.jpg

potem jeszcze jedno mycie około 23:00, suszenie, cleaner + wosk, a efekty poniżej

f66c46d5679e3913m.jpg

bfa9df479a0a7220m.jpg

1d28476224570247m.jpg

9b23215f1d894e81m.jpg

i w świetle dziennym

29313e86defbb0e4m.jpg

b3d796598948c69fm.jpg

5e76c10f3744f53em.jpg

7271128201866dd6m.jpg

Edytowane przez gofer86

Opublikowano

Sam robiłeś polerkę ?

Opublikowano
  • Autor

Sam robiłeś polerkę ?

tak sam, ale miałem takiego jednego pomocnika - Żonka :decayed:

Edytowane przez gofer86

Opublikowano

Jak kliknę to fota się nie powiększa też tak macie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.