Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kolpaki wywal XD

Narazie ten sezon musi być na kołpaku :facepalm: natepny bedzie na alu juz :whistling:

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 21:20 ----------

Małe odświeżenie tematu to więc :whistling:

FIS WPADŁ :naughty:

CAM00127.jpg

TARCZE SPEEDMAX SPIRIT OF JAPAN :naughty:

KLOCKI ATE :naughty:

CAM00144.jpg

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 17:20 ----------

Ciepło sie ruszyło parę fotek :wink:

CAM00159.jpg

CAM00163.jpg

CAM00170.jpg

CAM00190.jpg

CAM00180.jpg

CAM00177.jpg

CAM00179.jpg

Opublikowano

Malyna on board vol2 :) juz na setupie letnim?

Opublikowano
  • Autor

Tak tak :naughty:

Opublikowano

"Raspberry wheels" w tytule napisz :)

Opublikowano
  • Autor

Ok ok :wink:

Opublikowano

Juz lepiej :)

Opublikowano
Malyna on board vol2 :) juz na setupie letnim?

Malyna jest tylko jedna

Opublikowano

Masz powody by nie malowac :)

Opublikowano

No trza przyznać,że się kula chłopaczyna do przodu. Chociaż mi jakoś czarny bardziej podchodził. Może z przyzwyczajenia do moich. :whistling:

Opublikowano

Opona na tym spoko,ale kolor mi sie osobiście nie podoba :) ale to moze dlatego ze jestem tradycjonalistą pod tym względem :)

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

widzę że kolega ostro działa :hi::hi::) kurde sam zastanawiam się nad FIS'em ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać :kwasny:

Opublikowano

No sporo się dzieje u kolegi ten fis mnie tez tak jakoś nosi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze pójdzie to w nastepny weekend wpadnie juz zderzak od S na pokład po niedzieli juz kompletuje :hi::hi::banan:

Z fisem troszke roboty jest jeszcze musze pare szczegółów dopracować ;)))

Opublikowano

a fisa sam robiłeś??

Opublikowano
  • Autor

nie nie ze znajomym :wink: ale troszke jest do poprawienia Areczek musi mi pomóc :decayed:

Opublikowano
widzę że kolega ostro działa :hi::hi::) kurde sam zastanawiam się nad FIS'em ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać :kwasny:

Ja mam FIS i jestem mega zadowolony

Opublikowano
  • Autor

ESA NA POKŁADZIE Z DOKŁADKĄ OD CUPRY :wink:

CAM00212.jpg

CAM00219.jpg

CAM00224.jpg

CAM00216.jpg

CAM00234.jpg

CAM00236.jpg

Opublikowano

osz kurde :slina: przodzik robi robotę :kox: daj na pw ile dałeś za zderzaczek :) sam szukam ale ceny kosmiczne :facepalm: dokładka ++++++ ( u mnie te będzie niedługo ) póki co springi dotarły w tyg będzie niżej :D , teraz nad progami pomyśl i tyle :wink:

Opublikowano
  • Autor

Myśle nad progami i tyłem jak coś keszu sie odłoży to działam dalej :wink: to mega spiringi ile - obniżenie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.