Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dwururka konkret :D

coś spaliny musi odprowadzać :grin:

Opublikowano

lol ale spryski prawie niewidoczne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe :grin: narazie takie zostaną przed niebieskimi :naughty: bo w planach zderzak S4 :whistling:

Opublikowano
hehe :grin: narazie takie zostaną przed niebieskimi :naughty: bo w planach zderzak S4 :whistling:

:thumbup1:

Opublikowano

Najaral sie na zderzak jak zobaczył u mnie :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Najaral sie na zderzak jak zobaczył u mnie :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Ołłłł yeahhh a jak :banan:

New color alu :naughty:

CAM01092.jpg

CAM01106.jpg

CAM01115.jpg

---------- Post dopisany 26-10-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 21:02 ----------

PODŚWIETLANIE NÓG ;)

podswietlanie nóg a4 b5 - YouTube

^

I

I

I

FILMIK

DOMYKANIE SZYB Z PILOTA ;))

domykanie szyb z pilota a4 b5 ;p - YouTube

^

I

I

FILMIK

Opublikowano

dużo pracy z tymi szybkami :naughty:?

Opublikowano
  • Autor
dużo pracy z tymi szybkami :naughty:?

Powiem Ci ze nie tylko musiałem kabel od bagaznika puscic do przodu do kostki :decayed:

bo w centralce został kabel od domykania szyb tylko kwestia było go podłączyc ;p

83353732wf1.jpg

56557808bz8.jpg

Opublikowano
dużo pracy z tymi szybkami :naughty:?

a Ty nie masz domykanych szyb. zakoduj centralny

Opublikowano

dobry kolor felg wybrales i samochod ładny :D zrob jeszcze otwieranie klapy z pilota .pzdr

Opublikowano

Wszystko ładnie fajnie tylko po co te krzyże na bokach ,bo jak germana tu nie wiedzę....

Opublikowano
  • Autor
dobry kolor felg wybrales i samochod ładny :D zrob jeszcze otwieranie klapy z pilota .pzdr

Felgi sam malowałem bo były czarne a dodałem mgiełke srebrnego i kolor sie zmienił na ten co chciałem :naughty:

Narazie są inne plany a klape to sie kiedy zrobi plan moj to swap na V6 itp :whistling:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Wszystko ładnie fajnie tylko po co te krzyże na bokach ,bo jak germana tu nie wiedzę....

Nie ma czasu kiedy zdjąć i spolerowac bo ciagle coś sie robi w aucie takie małe drobnostki :naughty:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Wyrezany schowek na uchwyt do napoi ;D

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

201310301164.jpg

201310301165.jpg

201310301166.jpg

201310301167.jpg

Opublikowano
dużo pracy z tymi szybkami :naughty:?

a Ty nie masz domykanych szyb. zakoduj centralny

mam ale nie z pilota :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Setup zimowyy :facepalm:

201311131203.jpg

201311131200.jpg

201311131201.jpg

I ZDERZAK OD S WPADŁ :naughty::banan::banan:

201311131205.jpg

201311131206.jpg

Opublikowano
  • Autor
:naughty::banan:
Opublikowano

jeszcze kawał kołpaka daj albo stal w jakis ziel kawasaki albo coś :wink:

Opublikowano

Kolpaka forum nie przyjmuje:) ponoc ale ja tez poloze kolpak :D

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja mam i żyje :) a bez kołpaka za***ie sie piasta i na wiosne koła nie zdejmiesz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę gratów odebrane od lakiernika ;p ramki na pokładzie :naughty:

201311301226.jpg

201311301227.jpg

201311301224.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.