Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o zrobienie logów w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej.Potrzebuję kogoś z vagiem kto ogarnia temat bo chciałbym się upewnić czy moja przepływka mówi pa pa.Odwdzięczę się :drinks:

Opublikowano

skoro nie masz VAG-a to nie łatwiej zmierzyć napięcie na przepływce? Na wolnych powinno być około 0.6 V na wyższych obrotach około 1V. Tak czy inaczej wraz ze wzrostem obrotów napięcie powinno rosnąć. Wartości te które podałem sa takie nie pewne ale coś koło tego :)

Opublikowano

wiem, że nie zastąpi ale jak się nie ma jak zrobić logów to trzeba myśleć i kombinować

Opublikowano
  • Autor
skoro nie masz VAG-a to nie łatwiej zmierzyć napięcie na przepływce? Na wolnych powinno być około 0.6 V na wyższych obrotach około 1V. Tak czy inaczej wraz ze wzrostem obrotów napięcie powinno rosnąć. Wartości te które podałem sa takie nie pewne ale coś koło tego :)

Przybliżyłbyś jak to pomierzyć:eusathink:Gdzie i jak podpiąć miernik?

Opublikowano

Do przepływki dochodzą chyba 3 kable o ile pamiętam. Jeden to masa drugi stały plus a trzeci to właśnie kabel na którym są zmiany napięcia wpinasz się minusem miernika w masę a plusem miernika w kabel co idzie zmiana napięcia, to tak z grubsza. Te wartości które Ci podałem nie są takie typowo sztywne podałem tylko granice, ale jak pisał kolega wyżej taki zabieg miernikiem nie zastąpi VAG-a co prawda ja kilka razy tym pomiarem zdiagnozowałem przepływkę w kilku autach.

Opublikowano
  • Autor
Do przepływki dochodzą chyba 3 kable o ile pamiętam. Jeden to masa drugi stały plus a trzeci to właśnie kabel na którym są zmiany napięcia wpinasz się minusem miernika w masę a plusem miernika w kabel co idzie zmiana napięcia, to tak z grubsza. Te wartości które Ci podałem nie są takie typowo sztywne podałem tylko granice, ale jak pisał kolega wyżej taki zabieg miernikiem nie zastąpi VAG-a co prawda ja kilka razy tym pomiarem zdiagnozowałem przepływkę w kilku autach.

Dzięki.Prawie wszystko jasne tylko jeszcze jedno pytanie.Gdzie podpiąć miernik do odpiętej kostki czy do przepływki po odpięciu kostki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.