Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd EGR po zaślepieniu - jak usunąć błąd - wyłączyć EGR w Vag-com


zrywka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój szwagier kupił auto od kolegi Wujek-West28, w którym wyskakiwał błąd po zaślepieniu EGR`a. Próbowałem tak jak pisał któryś z kolegów Vagiem zmienić wartości w grupie 03 - była ustawiona wartość 32768. Najpierw skasowałem błąd a potem ustawiłęm wartość 33682 (bo rozumiem że o tę wartość chodziło-ale nie wiem jaka jest graniczna). Koledzy możecie podpowiedzieć co i jak żeby wyłączyć EGR`a.

Usuwanie EGR:

1-engine

11 login i tu wpisujemy zaleznie od silnika 12233 dla 1,9tdi

10 adaptacja

W adaptacji możemy zmienić

3- wspolczynnik wypelniania EGR (podajac graniczne wartosci mozna go wylaczyc calkowicie)

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 16:33 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier kupił auto od kolegi Wujek-West28, w którym wyskakiwał błąd po zaślepieniu EGR`a. Próbowałem tak jak pisał któryś z kolegów Vagiem zmienić wartości w grupie 03 - była ustawiona wartość 32768. Najpierw skasowałem błąd a potem ustawiłęm wartość 33682 (bo rozumiem że o tę wartość chodziło-ale nie wiem jaka jest graniczna). Koledzy możecie podpowiedzieć co i jak żeby wyłączyć EGR`a.

Usuwanie EGR:

1-engine

11 login i tu wpisujemy zaleznie od silnika 12233 dla 1,9tdi

10 adaptacja

W adaptacji możemy zmienić

3- wspolczynnik wypelniania EGR (podajac graniczne wartosci mozna go wylaczyc calkowicie)

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 16:33 ----------

Up

nie napisales jakie to auto ale podejrzewam ze jakis PD-ek np AVF 2003/2004 rok ...

Vagiem nic nie zrobisz ... ktos kiedys napisal bzdure i jest powtarzana bez sensu ...

jedyna droga aby pozbyc sie bledu po zaslepieniu fizycznym EGR-a to ingerencja w program sterujacy .... ogarniety lokalny tuner poradzi sobie z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za odpowiedź. Właśnie tego oczekiwałem.

Ok, a jak spowrotem odślepie EGR`a to błąd mi zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...