Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air ride z B5 do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie proszę o radę tych którzy wiedzą coś więcej na temat air. Kolega BRYLANT ma do sprzedania tak owe zawieszenie ze swojego B5. Czy istnieje taka możliwość aby to zapakować do mnie do B6? Szczerze powiem to nie wiem z czym to się je i chciałbym zaciągnąć trochę języka. Dane jakie mi wysłał BRYLANT

air praktycznie nowy zrobił wypad nad morze i zdemontowany

pracuje na kompresorze viair 380c do 12bar

butla zrobiona pod wymiar bagażnika długa i wąska wystarcza na kilka razy bo to był bardziej użytkowy

zawory to 5/3 1/4" prędkość optymalna klikasz i.. jest w górze

dodatkowy odwadniacz zaraz za kompresorem na w razie w i spełniał role znakomicie

wszystko było nowe w zestawie

sterowanie było schowane w popielniczce a manometry w schowku i nawet nie zdążyłem ich dokończyć tzn zamontować na stałe

przewody są praktycznie wszystkie oprócz jednej rurki co szła do przedniej osi i manometrów ponieważ nie zdążyłem jej wyciągnąć a przewody to 10mm

Moze ktoś pomóc?

Dzieki wielkie

Opublikowano
Panowie proszę o radę tych którzy wiedzą coś więcej na temat air. Kolega BRYLANT ma do sprzedania tak owe zawieszenie ze swojego B5. Czy istnieje taka możliwość aby to zapakować do mnie do B6? Szczerze powiem to nie wiem z czym to się je i chciałbym zaciągnąć trochę języka. Dane jakie mi wysłał BRYLANT

air praktycznie nowy zrobił wypad nad morze i zdemontowany

pracuje na kompresorze viair 380c do 12bar

butla zrobiona pod wymiar bagażnika długa i wąska wystarcza na kilka razy bo to był bardziej użytkowy

zawory to 5/3 1/4" prędkość optymalna klikasz i.. jest w górze

dodatkowy odwadniacz zaraz za kompresorem na w razie w i spełniał role znakomicie

wszystko było nowe w zestawie

sterowanie było schowane w popielniczce a manometry w schowku i nawet nie zdążyłem ich dokończyć tzn zamontować na stałe

przewody są praktycznie wszystkie oprócz jednej rurki co szła do przedniej osi i manometrów ponieważ nie zdążyłem jej wyciągnąć a przewody to 10mm

Moze ktoś pomóc?

Dzieki wielkie

Niestety ale amortyzaotry się różnią i bez większych przeróbek nie da rady, druga sprawa że air za 2500zł jest to zestaw budżetowy który napewno nie będzie bezawaryjny. W Twoim wypadku proponuje poszukać firm co zajmują się takimi przeróbkami i wziąć bezpośrednio od nich, z swojej strony mogę polecić Czesław Customizer, znam wiele osób co śmiga na ich zestawach i są zadowoleni:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.