Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

auto nie dogrzane , ale raczej wina termostatu bo w statycznych 83 a w dynamicznych 80C.

Doładowanie , niestabilne , najpierw przeładuje a potem nie dobija , do sprawdzenia sterowanie i podciśnienia na początek .

Opublikowano
  • Autor

zastanawia mnie synchronizacja na wysokich obrotach ,coś dziwnego się dzieje

to normalne??

co myślicie o 023 ,coś zasilaniem paliwem??

Opublikowano

Sprobuj podmienic przepływomierz z innego T5

Opublikowano
  • Autor

przemik przepływomierz powiadasz?

ok. coś wykombinuje.

muszę też dodać że auto winno mieć seryjnie 105KM 250Nm

A na hamowni wyszło 85KM 220Nm i tu jest problem

Te logi są po zmianie softu i ma teraz 115KM 269Nm ale muszę znaleźć te 20KM

Zastanawia mnie co powoduje że turbina nie dobija powyżej 2000obr. oraz na 008 poz.4

o ile się nie mylę dotyczy spalania w Nm nie osiąga wartości ,a max 290 podczas największym

doładowaniu i momencie obrotowym.

Opublikowano

Nie mam prawidlowych wskazan dla tego ECU wiec kieruje się troche "nosem" i tym co widze w logach. IMO - niefortunnie się stało że wgrałes soft do niesprawnego auta.

Lepiej na serii dochodzic co jest nie tak.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie i teraz żałuje.

W sumie to jest wina mojego tunera ponieważ jego diagnoza była że niby jest fabryczny błąd i moja seria jest od 86KM.

Dałem jemu pendrive aby wgrał rzekomą serie i jak ją wysłałem koledze z innego forum okazało się że to jest prawidłowa seria od 105KM.

Przemik ,a co myslisz o 008 pozycja 4 też nie domaga a powodem może być wytarty wałek rozrządu i problem z napełnieniem lub dynamiką gazów?

Opublikowano

Moze inaczej.

Wgraj serie i wykonaj znow logi dynamiczne bo tak to w miejscu stoimy.

Opublikowano
  • Autor

Myślę że problem może być w zanieczyszczonym układzie paliwowym ,a w szczególności pompowtryski.

Może potraktować myjką ultradźwiękową ?

Bardzo częste przypadki jak brakuje seryjnej mocy i efektem też jest że turbo nie trzyma doładowania co widać na moich logach i spaliny w 008 poz4 też niedomaga w dodatku bipy ujemne i przy wyższych obrotach w tej chwili dochodzą do -90.

Dlaczego tak myślę ,ponieważ gdybym nie był na hamowni to w życiu bym nie wiedział że 20KM jest mniej.

Auto normalnie funkcjonuje żadnych problemów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.