Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grafit i spolerowana gwiazda? Może być spoko

88ec847bd4f5cab06e689885340c213a.jpg

Zima zawitała no i 3cm do góry

Nowa kiera na Mikołaja :-D 5b177a3999562f4a0d163f75e0d01c35.jpg

Opublikowano

Grafit i spolerowana gwiazda? Może być spoko

88ec847bd4f5cab06e689885340c213a.jpg

Zima zawitała no i 3cm do góry

Nowa kiera na Mikołaja :-D 5b177a3999562f4a0d163f75e0d01c35.jpg

no no grzesiek .... ten mikołaj w tym roku zwariował wszystkim kierownice rozdaje :grin:

Opublikowano

Sasiadowi wyebali dzis rnsa I kierownice :grin: nie zebym cos sugerowal. Ale miod malina podobuje mi sie

Opublikowano

B) no to panowie dzieje się

Opublikowano
  • Autor

Rnsy kradną na potęgę bo łatwo ale żeby kiere odkręcić? O k**wa

Kiera juz od dawna była w planach tylko poduszki trzeba było szukać teraz tylko montaż :-D

Opublikowano

Kiera z poducha to ponad 1k wiec dobry fant na sprzedaz

Opublikowano

złapał taniej niż zwykle :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

To trzeba już chyba kiere ze sobą zabierać jak jaś fasola

Edytowane przez fafnasty

Opublikowano

Auto parkowac w garazu wystarczy dobrze ze takový posiadam

Opublikowano
  • Autor

Garaz tez mam ale już bezpieczniej pod bloki niż w tym garażu

Kowi wiesz jak jest :-D

Opublikowano

55c992585362.jpg

b098d96657c5.jpg

cb4eba7c734d.jpg

Powiedz mi, Ty na takim setupie byłeś w stanie normalnie jeździć? Ja teraz wsadziłem dość szerokie 18 i jak mi wystawało trochę koło to darło niemiłosiernie, błotnik cały pokryty gumą... Nawet nie że na dziurach tylko praktycznie bez przerwy

Opublikowano
  • Autor

Tak normalnie ale tylko dzięki twardym odboja z tyłu praktycznie beton zero ugiecia inaczej to trze po oponie

Opublikowano

Zalezy co rozumiesz przez określenie normalnie :D

Opublikowano
  • Autor

Normalnie czyli bez przycierki ale polecam tylko na czczo ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powiedz mi te białe felgi to są 17" ??

i ile wtedy miałeś w dół i na czym? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak te białe to były 17 ale już nie pamiętam jak tam gwint bym skrecony

Opublikowano

Tak normalnie ale tylko dzięki twardym odboja z tyłu praktycznie beton zero ugiecia inaczej to trze po oponie

Powiem Ci że ja na 18 9J i na oponie zarówno 245/40 jak i 225/45 miałem w zasadzie to samo :decayed:

Profil opony za wysoki to nawet przy nie całkowitej glebie też był taki efekt. A jak jeszcze doliczyć do tego fakt że nie mam gwintu i zawieszenie dość miękkie to tarło non stop. Także obecnie założyłem spowrotem 15-stki na tył i czekam na rolkę do nadkoli aż się trafi żeby to tam jakoś pomieścić :banan:

Opublikowano

Tak te białe to były 17 ale już nie pamiętam jak tam gwint bym skrecony

bo własnie ja mam takie też 17' i planuje je walnać na biało, podoba mi sie to zestawienie :)

i felga tez mi sie podoba. Choć nie powiem, te od Mercedesa sa konkretne.

Dużo bardziej chciałbym swadzić do siebie jakaś bardziej pełną felge, ale na chwile obecna nie dam 2500zł za felgi :decayed:

przeszło mi przez głowe też aby zamienić te 17" na takie same 18" no ale zabawa zeby te sprzedac potem kupić 18 itd

Opublikowano
  • Autor

17 nie maluj szkoda siana szukaj 18 i działaj :-P

Opublikowano

No wiadomo, 18" zawsze lepiej wyglada, ale w gre wchodzi kasa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.