Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem ze spalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na forum, dlatego na wstępie się przywitam. Czesć!

Od niedawna użytkuje A4 B7 skrzynia multitronic, silnik ALT 2,0, właśnie założyłem LPG BRC sekwencja u znanych mi gazowników. Problem polega na tym, ze auto wciąga paliwo jak smok. Na fisie pokazuje średnie benzyny 15 litrów w jeździe miejskiej, gazu łyka ok 17-18. Czy to normalne?? Bo wg mnie to lekka przesada. Chwilowe wartosci na fisie potrafi pokazac nawet 30l/100! Mówię o jeździe miejskiej, u nas straszne korki, bo wiele remontów na raz i rozkopane miasto jest. Czy wasze A4 tez potrafia tak palić, czy raczej to duzo za duzo??

Wczoraj pod kompa mi moj mechanik podpiał i pokazuje 60-65 stopni temperatura dolotu powietrza w przepływce?? Może ktos wie jaka powinna byc temperatura?? Dodam, ze jak wyjałem przepływomierz i sprawdizlismy temp, termometrem to bylo ok 35 stopini, a pokazywał 60..

Lambda 1 oscyluje w granicach 1,5 V, przy wciskaniu gazu i schodzeniu z obrotów czasami wskoczy pow. 4v, sonda 2 ok 0,5v.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na forum, dlatego na wstępie się przywitam. Czesć!

Od niedawna użytkuje A4 B7 skrzynia multitronic, silnik ALT 2,0, właśnie założyłem LPG BRC sekwencja u znanych mi gazowników. Problem polega na tym, ze auto wciąga paliwo jak smok. Na fisie pokazuje średnie benzyny 15 litrów w jeździe miejskiej, gazu łyka ok 17-18. Czy to normalne?? Bo wg mnie to lekka przesada. Chwilowe wartosci na fisie potrafi pokazac nawet 30l/100! Mówię o jeździe miejskiej, u nas straszne korki, bo wiele remontów na raz i rozkopane miasto jest. Czy wasze A4 tez potrafia tak palić, czy raczej to duzo za duzo??

Wczoraj pod kompa mi moj mechanik podpiał i pokazuje 60-65 stopni temperatura dolotu powietrza w przepływce?? Może ktos wie jaka powinna byc temperatura?? Dodam, ze jak wyjałem przepływomierz i sprawdizlismy temp, termometrem to bylo ok 35 stopini, a pokazywał 60..

Lambda 1 oscyluje w granicach 1,5 V, przy wciskaniu gazu i schodzeniu z obrotów czasami wskoczy pow. 4v, sonda 2 ok 0,5v.

Następny szczęśliwy posiadacz auta na LPG:grin:

Opublikowano

Po pierwsze nie patrz na to co masz na fisie , ja jak swojej depne to czasem i 40l sie pokazuje , normalka . Spalanie gazu rozumiem ze sprawdzales od tankowania do tankowania . Jesli tak to 18 l to duzo za duzo moj ALT pali gazu od 9-13 na 100 , w zaleznosci od stylu jazdy. Znajomy ma B7 tez z silnikiem ALT i ma bardzo podobne spalanie.

Opublikowano

Potwierdzam słowa Michała, w trasie potrafi zejść poniżej 9 l

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.