Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do wymiany srężyny ?


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam problem z tym ze moje auto dosc nisko siedzi i czasami wadze o rożne rzeczy na drodze czy krawężniki, jest tez problem z pewnym dziwnym stukaniem z przodu. Byłem u mechaniki i stwierdzil ze moje auto jest obnizone ale fabrycznie mimo ze to nie s-line. Co ciekawe jak szukał jakis luzów z przodu to stwierdzil ze wszystkie wahacze są OK a jakis problem jest ze sprezynami. Auto bylo w gorze a mechanik bez problemu mogl podniesc przednie kola jedne i drugie do góry bez wiekszego wysilku co wedlug niego nie powinno sie dziac. Co o tym sadzicie ? Jesli auto faktycznie jest obnizone to chetnie bym wymienil wszystkie sprezyny na normalne. I co z tym luzem z przodu czy to normalne czy nie ?

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

mam zawieszenie 1BE sprawdzilem w książce serwisowej i czerowne amory wiec obnizone fabrycznie. W takim razie prosze napiszcie co z tym luzem z przodu czy wymiana sprezyn pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem ze stukami masz np. wjeżdżając skręconymi kołami na nierówność, krawężnik, czy łączenia? Ogólnie 1BE słabo wybiera wszelkie nierówności i przy okazji robi to dość agresywnie :kwasny:

Jeśli masz ori zawieszenie 1BE, to raczej nie powinieneś zaczepiać spodem, bo przód i tak stosunkowo wysoko stoi - chyba, że ktoś przed Tobą zamienił same sprężyny na krótsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem ze stukami masz np. wjeżdżając skręconymi kołami na nierówność, krawężnik, czy łączenia? Ogólnie 1BE słabo wybiera wszelkie nierówności i przy okazji robi to dość agresywnie :kwasny:

Jeśli masz ori zawieszenie 1BE, to raczej nie powinieneś zaczepiać spodem, bo przód i tak stosunkowo wysoko stoi - chyba, że ktoś przed Tobą zamienił same sprężyny na krótsze.

na prostych kolach slychac nawet. Sprezyny sa oryginalne bo sprawdzalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to dźwięk ja miałem "dzwonienie" przy uszkodzonej a dokładnie obszczerbanej sprężynie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...