Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zablokowane drzwi pasażera przednie b6


budtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z przednimi drzwiami pasażera ktore sie zablokowały. nie ida otworzyc ani od wewnatrz ani od zewnatrz. wczesniej sie nie chcialy zamknac to zamknełem je tym awaryjnym zamknieciem od boku boczka i można bylo je od środka otworzyć. A po paru otwarciach calkiem sie zablokowaly Czy jest jakis patent żeby je jakoś otworzyc bez szkód? szyba elektryczna działa. POMOCY samochod a4 b6 2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szyba działa to ją opuść i próbuj podważyć jakimś haczykiem tą zapadkę którą zamknąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi jak bede miał chwile wolnego to postaram sie to zrobić i pózniej opisać krok po kroku. Może komuś sie to przyda.

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 20:19 ----------

Wiec sprawa ma sie tak że drzwi sie same sie odblokowały. To odrazu wziełem sie za sprawdzenie wtyczki oraz kabli i wszystko jest ok. Drzwi sie zamykaj i otwieraja normalnie z pilota i kluczyka. Jutro podłacze kompa i zobaczymy co pokaże. Czy może być to oznaka kończacego sie siłownika centralnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem ,ale po udanej probie otwarcia niestety było to raz lampki od podswietlenia w drzwiach lekko przygasaja i jeszcze jedno po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekreceniu na zapłon za każdym razem słychac jak moduł jeszcze raz otwiera drzwi.Niestety teraz drzwi sa zamknięte na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...