Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z lampą (Zdjęcia)


kinky

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po zmianie zawieszenia. Czasami podczas jazdy zapalała mi się kontrolka na FISie od świateł. Mam ksesony. Pomyślałem, że pewnie stoi trochę wyżej i trzeba jechać ustawić. Zabrałem swojego laptopa, wypoziomowałem, a mechanik od ustawiania powiedział, że świecą za mocno w lewo i skierował je w prawo. Ok, ustawił odjechałem. Podczas jazdy w nocy światła świeciły na prawe pobocze, jakbym miał grzyby zbierać. Pojechałem do innego mechanika, kręcił tymi śrubkami regulacyjnymi jakby cholera nie wiadomo co chciał tam zrobić. Powiedział, że nie idzie jej przestawić. I tak nakręcił, że teraz ta lewa lampa jakby wyskoczyła za bardzo do przodu. Ten odbłyśnik, który przesuwa się podczas regulacji dotyka o szkło oraz na dole i metalowy odbłyśnik. Nie mogę skasować błędu na FISie bo lampy nie chcą się wypoziomować. Nie może w ogóle zrobić jakiegokolwiek ruchu. Czy tam coś przeskoczyło? Czy jest możliwość rozebrania tej lampy i włożenia tego z powrotem? Gdy kręcę wszystko działa, oby 2 śrubki regulacyjne, góra i bok, tylko jak przekręce na bok to druga strona dotyka czegoś, a jak góra albo dół to też od razu coś dotyka. To całe powinno schować się bardziej do środka, wydaje mi się, że wyskoczyło, przeskoczyło coś i jest za blisko szkła :kwasny:

IMG_1656.jpg

IMG_1657.jpg

IMG_1658.jpg

IMG_1659.jpg

IMG_1660.jpg

IMG_1664.jpg

IMG_1666.jpg

Porównanie z dobrą prawą lampą:

IMG_1661.jpg

IMG_1662.jpg

IMG_1663.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% wyskoczył odblask ze śruby regulacyjnej tej od silniczka.Musisz wyciągnąć lampę i po wyjęciu żarówki czy tam palnika mniejsza o to pociągnąć odbłyśnik do siebie tak aby zaskoczył klikając na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja chyba nie będę się w to bawił. Oddam komuś, kto się zna na tym. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...