Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie z przodu


seniu001

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam pewnien problem gdy najezdzam na jakis kraweznik to slychac delikatne stukniecie i na drodze jak sa nierownosci takie garby jeden kolo drugiego to tez mi stuka, bylem dziisja na szarpakach wszystko posprawdzali i nigdzie nie ma luzow, mowili ze moze byc guma od amortyzatora u gory na kielichu...i jeszcze jedno pytanie czy da sie moze wymienic same gumy na stabilizatorze czy trzeba caly ten drag wymieniac bo mechanik cos mowil ze to niby wprasowane jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same gumy na stabilizatorze możesz wymienić ....to element wymienny.

Możesz ..zaznaczam możesz...:wink: zmienić stabilizator...na większy np. :decayed:...mały modzik ,a wielka różnica w prowadzeniu .

Na forum co chwilke ktoś sprzedaje :wink:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie obstawiałbym tej gumy jest za porządnie zrobiona... wiem bo całą zawieche przewertowałem zanim doszedłem co mi stukało. Na szarpakach nic nie wyszło, na testerach amorów równierz nie było nic słychać, nawet kładłem się pod autem jak trwał test amortyzatorów.

Dopiero na sam koniec gdy wymieniłem wszystko co możliwe kupiłem przednie amorki i po wymianie cisza kompletna w zawieszeniu,a części wyciągnięte sprawne trzymam na wymiane. Przyczyną był jeden amorek Sachsa miał ok 2,3mm luzu na tłoczysku.U mnie było słychać głuche stuki nawet na poprzecznych pęknięciach asfaltu:kwasny:Wyjmij sobie amortyzator i sprawdż dużo roboty z tym nie ma a wyeliminujesz jedno z kilku i zaoszczędzisz kupe forsy na wydawaniu w ciemno gdyby to było to:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...