Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6 ADP] za wysoka temperatura w a4 1,6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam a4 z 97 r 1,6 i po wymianie termostatu który wcześniej nie dogrzewał, teraz wskaźnik temperatury nie za każdym razem, ale się zdarza na postoju przez jakieś 2 do 3 minut pokazuje 100 stopni po czym spada temperatura do 90 stopni. proszę o radę!!!!!

Opublikowano

Kto Ci wymieniał termostat ? Sam, czy warsztat ?

Chyba często jest, że w warsztacie dają jakieś tanie termostaty....

Moim zdaniem kupić należy albo oryginał z ASO, albo firmy Wahler.

Cena to około 100 zł (+/- jakieś 15/20 zl chyba).

Tutaj jest cały watek:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4535

i tutaj jeszcze jeden :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4411

Opublikowano
  • Autor

Wymienili mi w warsztacie ale nie ASO a termostat był za 40 zł chyba podróba. ale nie słyszę żeby załączał się wiatrak elektryczny.

Opublikowano
nie słyszę żeby załączał się wiatrak elektryczny.

nie usłyszysz załączenia bo on cały czas chodzi od początku uruchomienia silnika i tylko zmienia obroty w zależnosci od potrzeby ;) a te 100 stopni to chyba normalka czasami, poczytaj wskazane ci linki szczególnie ostatnie posty baskeciora on na Vagu też ma czasami ponad 100 ale normuje się do około 90 po czasie no nic czytaj i jeszcze raz czytaj bo to normalnie jest encyklopedia termostatów w A4 :D:P

Opublikowano
  • Autor

a czy mogę tak narazie jeździć? bo jestem w trasie a chodzi mi o wiatrak elektryczny a nie ten przy pompie

Opublikowano
nie słyszę żeby załączał się wiatrak elektryczny.

nie usłyszysz załączenia bo on cały czas chodzi od początku uruchomienia silnika i tylko zmienia obroty w zależnosci od potrzeby ;) a te 100 stopni to chyba normalka czasami, poczytaj wskazane ci linki szczególnie ostatnie posty baskeciora on na Vagu też ma czasami ponad 100 ale normuje się do około 90 po czasie no nic czytaj i jeszcze raz czytaj bo to normalnie jest encyklopedia termostatów w A4 :D:P

No nie wiem czy to normalne zachowanie. :zdziw: u mnie nigdy podobnej sytuacji nie zaobserwowałem.

Opublikowano
  • Autor

Niech mi ktoś powie czy taka jazda nie zaszkodzi dla silnika i go nie przegrzeje? :

Opublikowano

Możesz jeździć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.