Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Już nie ważne :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że masz prawo do naprawy bezgotówkowej, czyli odstawiasz auto do ASO, i nic więcej Cie nie interesuje. Ale tak jak napisałem, wydaje mi się, bo ja zawsze brałem kasę do ręki, ale to było stare auto, które się naprawiało na używanych częściach. Rzeczoznawca nie pytał Cie czy chcesz kasę do ręki czy bezgotówkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem swoje do ASO nic mnie nie obchodziło odebrałem naprawione bez żadnych dopłat. Kobieta cofając uszkodziła mi przednie drzwi,przyjechał rzeczoznawca i wycenił uszkodzenie na 2200 z groszami nie zgodziłem się i oddałem do ASO,koszt naprawy w ASO wyniósł 5100 z ogonkiem.Drzwi nowe plus listwa,malowanie. Rozliczenie kosztów naprawy pomiędzy ASO a ubezpieczycielem bez mojego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzwonku w dupkę w zeszłym roku sam naprawiałem. Ale mam dobrego mechanika i blacharza, co po godzinach robią u niego chłopaki z AUDI :D Ale po pierwszej wycenie kwota była tak śmieszna, że się płakać chciało. Napisałem odwołanie i tam ich postraszyłem oddaniem auta do serwisu AUDI. Poskutkowało i dostałem na tyle ładne pieniążki, że starczyło na porządną naprawę. A autko możesz śmiało oddać do serwisu i zrobić naprawę bezgotówkowo. Odzyskanie pieniędzy za naprawę jest już problemem serwisu. Tylko niestety większość serwisów jest zmuszona przez właścicieli do naprawy "po kosztach", dlatego najlepiej oddać autko gdzieś do zaufanego blacharza i lakiernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...