Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Pomarańczowa kontrolka silnika


dawid1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem ostatnio a4 z 2001 1.8T nie sprawdzałem tego ale ma ponoć 180 km i jest po czipie

Wszystko jest ok zbiera się dobrze tylko jest jeden problem - na desce pali mi się cały czas silnik na pomarańczowo. Gość, od którego kupiłem autko mówi, że jeżeli wyjmę czipa i zmienię sondę lambdę kontrolka zniknie, ale i moc będzie mniejsza, a ja tego bym nie chciał. Wykasowałem błąd Vagiem, ale po przejechaniu 100km wraca. Pokazuje, ze mieszanka paliwa jest za uboga wiec moje pytanie czy można z tym jeździć i się nie przejmować czy należałoby coś z tym zrobić ?

Z góry bardzo dziękuje.

* czy Ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne ? Jeżeli nie wiesz to poczytaj o tym i zacznij proszę stosować. Poza tym zgodnie z regulaminem stosuj prefix przy nazwach wątków. Kolejna rzecz - AJL nie występowało w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. któryś z kolegów z forum napisał mi kiedyś że po chipie trzeba lać pb 98 a jak zalejesz 95 to będzie sie świcić check to chyba jest błąd P1136

ja jak zmieniłem stacje i tankowałem jakąś berbeluche to i bez chipa świecił jakiś czas check chyba pb nawet 95 nie miała

znów zmianiłem stacje tankuje na innej i bład sie już nie pokazuje

miłego użytkowania :hi:

ps. te ponoć 180KM to lepiej sprawdź na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, od którego kupiłem autko mówi, że jeżeli wyjmę czipa ...

Jak to "wyjmiesz chipa" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...