Skocz do zawartości
IGNOROWANY

blad immo,odpala gasnie


knapior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem opisac swoj problem z ktorym sie borykam od 2 tygodni, tak wiec w moim autku nigdy niezaswiecalo sie immo(i nadal nieswieci) w kluczyku niemialem zadnej pastylki,a autko chodzilo bez problemowo, od 2 tyg ciezko zapalal czasami krecilem po 10 minut,podlaczylem vaga wywala blad:17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem, autko odpala i gasnie po 2sek, niby cos lepiej bo nieodpalal wogole,bledy usunalem ale ten powraca , z zabezpieczen mialem alarm i poprowadzony guzik ktory klikalem przed odpaleniem autka, w vagu chcialem zaadaptowac immo lecz vag z immo niechce sie polaczyc ktos cos doradzi? bo mi opadaja rece

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Próbowałeś tego? JA u siebie miałem problem z immo, ale polegał tylko na tym co Ty teraz masz, odpalał i po chwili gasł i dopiero za którymś razem odpalił, zrobiłem tak jak jest to opisane i odpala teraz za każdym razem:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem opisac swoj problem z ktorym sie borykam od 2 tygodni, tak wiec w moim autku nigdy niezaswiecalo sie immo(i nadal nieswieci) w kluczyku niemialem zadnej pastylki,a autko chodzilo bez problemowo, od 2 tyg ciezko zapalal czasami krecilem po 10 minut,podlaczylem vaga wywala blad:17978 Moduł sterujący zablokowany

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem, autko odpala i gasnie po 2sek, niby cos lepiej bo nieodpalal wogole,bledy usunalem ale ten powraca , z zabezpieczen mialem alarm i poprowadzony guzik ktory klikalem przed odpaleniem autka, w vagu chcialem zaadaptowac immo lecz vag z immo niechce sie polaczyc ktos cos doradzi? bo mi opadaja rece

Pozdrawiam

Temat immo cięzki powiem ja miałem tak że mi immo świeciło długi czas a okazało się że kostka czy stacyjce była nie wpięta do końca i załapał jak mu się chciało także możesz zrobić tak a druga opcja wyłączyć i masz spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzalem jeszcze na kluczyk i dojrzalem jednak ta pastylke, zastanawiam sie tylko czemu vag nielaczy sie z immo

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/immobilizer-1649/

Próbowałeś tego? JA u siebie miałem problem z immo, ale polegał tylko na tym co Ty teraz masz, odpalał i po chwili gasł i dopiero za którymś razem odpalił, zrobiłem tak jak jest to opisane i odpala teraz za każdym razem:banan:

niewidzialem tego watku biore sie za lekture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to bym zobaczył jak ktoś założył ten dodatkowy alarm bo magicy rożnie się wpinają a po jakimś czasie się to sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety niejestem az takim szpecemrozpinalem go cudowalem ale lipa

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 19:22 ----------

auto ozylo przeczyscilem styki ale odpala tylko za pierwszym podlaczeiem klemy do aku za drugi znow immo;/

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

i znow umarlo calkiem, przejechalem 2km i kreci nieodpala nawet na 2 sek, zapchalem do domu wzialem vaga wywalilo tylko immo ,niskie napiecie na sterowniku silnika 30(chyba ze aku odpinalem?) i filtr weglowy mam dosc tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...