Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SZUKAM WARSZTATU REGENERACJI MAGLOWNICY woj, OPOLSKIE LUB DOLNOŚLĄSKIE??


Annddii1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy szukam dobrego warsztatu który zajmuje się regeneracją maglownic, interesuje mnie woj. opolskie lub dolnoślaskie?? moga być jeszcze katowice. chodzi mi o warsztat który zrobi to w jeden dzień ze przyjezdzam autem i robią i tego samego dnia wyjezdzam. Podajcie jakies dobre warsztaty :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tutaj sprawdzić. Jeśli mają na stanie to z dnia na dzień wyminią.

? MAGLOWNICA.EU slaskie - Regeneracja przekładni kierowniczych i maglownic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem tam i niestety mowili ze na 3 dni auto potrzebuja.

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 13:32 ----------

koledzy a slyszeliscie o warsztacie Auto Rege?? jakies informacje?? warto tam moze dac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma opcji żeby ściągneli najpierw do siebie regenerowanego magla, który będzie na Ciebie czekał a Ty jak rano przyjedziesz to wymiana z ustawieniem geometrii nie powinna trwać dłużej niż jeden dzień-podstawa to część na miejscu u nich w warsztacie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety takiej możliwosci nie ma w jeden dzien zrobią mi ale w głównej siedzibie w łodzi a to prawie 300km ode mnie :( :( i znalazlem wlabrzychu w Auto Rege tam robia w jeden dzien dlatego pytalem sie o jakies opinie ale cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w poniedziałek był koło lubina, jak tam zajechał to chciał uciekać, bo mówi, że szopka, ale później mówi, że by żałował, wymiana na regenerowaną w passacie b5 kosztowała go 520zł dostał faktury itp gwarancję na piśmie na 12 miesięcy, wszystko posprawdzali po złożeniu przez 20 minut czy nie pocieknie gdzieś, auto mu jakoś ogarnęli z brudu i wszystko. 4.5 godzinki czekał. na tablicy gdzieś jest ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...