Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płyn zimowy z intermarche .


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest w Biedronce. Trochę śmierdzi, ale nie zamarza, nie brudzi lakieru i dobrze zmywa.

Robili testy w Auto świecie kiedyś i bił całą nawet markową konkurencję na głowę.

Zalałem takowy i wracając z Nurnberk zamarzł sobie przy -12 st. Co druga stacja czyszczenie szyb przez 500 km. Dziękuję za frajdę, omijam syf z daleka. Test zrobiłem osobiście i Auto Świat może pitolić ile chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest w Biedronce. Trochę śmierdzi, ale nie zamarza, nie brudzi lakieru i dobrze zmywa.

Robili testy w Auto świecie kiedyś i bił całą nawet markową konkurencję na głowę.

Zalałem takowy i wracając z Nurnberk zamarzł sobie przy -12 st. Co druga stacja czyszczenie szyb przez 500 km. Dziękuję za frajdę, omijam syf z daleka. Test zrobiłem osobiście i Auto Świat może pitolić ile chce.

Nie wierzę. Musiałeś trafić jakiś syf, podróbę, bądź felerną partię. Bądź wymieszałeś z letnim.

Od conajmniej dwóch zim używam tylko biedronki w dwóch autach, jedno stoi pod chmurką i jeszcze nigdy nie zamarzł mi nawet na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na orlenie 4l za 29.90 :grin: Pogrzało ich, ale jak ktoś się spieszy to kupi. Też polecam autoland, jeżdzę już którąś zimę i jest ok.

W Austrii kupiłem w Lidlu Niemiecki koncentrat do -60 st 5 litrów za 5 euro. Zrobiłem z tego 10 litrów. W zamrażarce w -25 był płynny i pachniał a nie śmierdział jak nasze dziadostwa. Ciekawe czy z olejami jest podobna różnica. Co do biedronkowego, mogą mieć z perfumami ale dziękuję. Ojebać mogą mnie tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...