Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze radia


musznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam zamiar zmienić kaseciaka chorusa na coś innego,raczej nieoryginalnego.Nagłośnienie standard 2 głośniki w drzwiach i 2 w tylnej półce. Na radio przeznaczyłem budżet 500zł.Chce by podświetlane było zgodnie z konsolą.Może ktoś z was ma w swoim audi jakieś fajne radyjko które ładnie gra i mógłby polecić.Czekam na propozycje.. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Alpine CDA 9884 i jestem zadowolony ,4 kolory podswietlania (w tym czerwony). Jak znam życie , szybko dojdziesz do wniosku , że trzeba dodać wzmaka i lepsze głośniki , a to radio świetnie daje radę gdyż ma 3 pary chinch 4V . Jeśli chodzi o Alpine w tej kasie szukaj nawet używki CDA niż nowego CDE (wersja budżetowa) Dobre są Kenwoody i Pioneery ,Clariony też ale mająnie ciekawy design (rzecz gustu) Wystrzegałbym się Sony (nienaturalny ,sztuczny ,podrasowany dźwięk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem clariona cz702e i jestem niezadowolony,chce zmienić.Pioneer miałem p85bt w poprzednim aucie.Radio godne polecenia lecz nie pasuje wyglądem ani podświetleniem do audi.Pioneer wydaje mi się ciekawy ale nie wiem jaki konkretnie model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja nabyłem Pioneer DEH-8400BT , daje radę z fabrycznym, lepiej niż ori. Kolorów do wyboru, 2xUSB SD/CD no i bluetooth audio. Boli że nie gada z FIS`em.

649 z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...