Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak to jest z tymi fotoradarami . Wszystkie maszty aktywne ?


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z tego co pamiętam trąbili coś chyba koło rok temu , że wszystkie "puste" radary mają zniknąć z ulic i mają zostać pomalowane na żółto. Jak na razie widzę że wszystko jest po staremu .

Czy te maszty które nadają się do użytku (nie atrapy), tutaj zaznaczone czerwonymi kropkami POLSKA Mapa FOTORADARW dla kadego! , to znaczy że one wszystkie robią fotki , czy tylko oznacza to że w maszt ten można wsadzić urządzenie rejestrujące ale nie musi ono akurat być aktualnie w tym maszcie ?

Trochę mnie poniosło ostatnio :evil2: , i z ciekawości sprawdziłem mapę fotoradarów , i okazuje się że na tym odcinku minąłem z 9 fotoradarów, z czego tylko dwa zauważyłem :facepalm:. Teraz jak widzę listonosza to za każdym razem skacze mi ciśnienie :kox: .

Jedyną moją nadzieją jest to że nie we wszystkich masztach było urządzenie rejestrujące .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zdecydowanie nie wszystkie maszty są aktywne. Pierwszy z brzegu przykład: Fotoradary Marki Jeżdżę tam raz na jakiś czas i od zawsze obiektyw pomazany jest białą farbą. Przykłady można mnożyć.

A druga sprawa to że większość takich map można o kant tyłka potłuc. Wiele z nich jest nieaktualnych lub zawiera błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITD ma czas przejściowy na pomalowanie fotoradarów, który kończy się w 2014 roku, ale nie pamiętam kiedy, więc szare też mogą być aktywne.

Spotyka się też przypadku, że nowe żółte stoją ale ... brak tablic fotoradar przed nimi i powiewają na nich resztki czarnych worków, którymi były okryte. Te nie są aktywne.

A sytuacja taka jest np. na Trasie Toruńskiej w W-wie przy CH Targówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...