Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza w przewodzie paliwowym


gadi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych, to jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza. Czy mam wymienić przewód na przezroczysty, ten idący od filtra paliwa do pompy ?

Po takiej wymianie i tak będą, jak wtedy pozbyć się ich ?

f329d53f34ef1f68.jpg

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:24 _________________________________________________Czy ktoś wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem przezroczyste ide zrobie zdjecia i sobie zobaczysz[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 16:22 _________________________________________________ to te zdjęcia ja tam założyłem przezroczyste wężyki mi sie trzyma ropa cały czas ale po nocy ucieka wiec załorzyłem przed sama pompa wtryskowa zaworek zwrotny i pomogło ale tylko co jakis czas dlatego ze raz z jednej nocy sie cofnie paliwo a raz trzyma

to ten z zaworem przy pompie

d835fecc318999b0m.jpg

a ten jest na przewodzie doprowadzającym paliwo ze zbiornika

87926f1de90f1b91m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem przezroczyste ide zrobie zdjecia i sobie zobaczysz[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 16:22 _________________________________________________ to te zdjęcia ja tam założyłem przezroczyste wężyki mi sie trzyma ropa cały czas ale po nocy ucieka wiec załorzyłem przed sama pompa wtryskowa zaworek zwrotny i pomogło ale tylko co jakis czas dlatego ze raz z jednej nocy sie cofnie paliwo a raz trzyma

to ten z zaworem przy pompie

d835fecc318999b0m.jpg

Proponuję zień zaciski na rurkach które łączą się z zaworkiem zwrotnym. Bo gdyby ten drucik pękł i paliwo rozlało się na gorący silnik ... :blink: może być niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...