Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekodowanie Concerta I

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś sposób na przekodowanie Concerta, jeśli mam przedlifta , czyli bez magistrali Can.

Opublikowano

Do Concert I nie potrzeba jak to napisałes magistrali CAN.

Opublikowano
  • Autor

No, to w jaki sposób mam go przekodować ? Uzyskałem informacje, że żeby dostać sie komputerem do radia, muszę mieć CAN.

Opublikowano

do concerta 1 nie potrzeba can jest tam linia K to w twoim aucie ?

Opublikowano
  • Autor

No ja nie mam pojęcia czy jest linia K, mam przedlifta, rocznik 95, gość powiedział mi, że żeby dostać sie do sterowania kodowaniem radia musze mieć CAN (inny samochod, najlepiej polift A4) jeśli nie to świetnie. Chciałbym wiedzieć, co zrobić mając VAGa, żeby grało mi jak poprzednie.

Opublikowano

w 95 roku poprostu brakuje lini k w instalacji radia pociągnij linie k do radia i po kłopocie

Opublikowano
  • Autor

Pociągnąć z .. ? I wpiąć ją w... ? :wink:

Opublikowano

Pociągnij ją z wiązki która idzie z wtyczki diagnostycznej można się do niej dobrać po wymontowaniu mieszka od biegów jest tam od strony kierowcy idzie wiązka cienki zielony przewodzik to linia k. Zdejmujesz izolacje ,lutujesz i ciągniesz do radia do kostki czarnej ( zasilanie ) pin 3 k-bus to oznaczenie na radyjku i to wszystko i masz już diagnostykę radyjka.

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, że moge zrobić to "na krótko" i potem odpiąć ?

Opublikowano

możesz to nawet zrobić na stole jeśl masz taką możliwość

Opublikowano
  • Autor

No własnie jakbym chciał to zrobić bez, że tak powiem samochodu. Tylko mieć laptopa na stole z Vagiem i radio obok, to można to jakoś zrobić ?

Opublikowano

dokładnie nie trzeba mieć auta zeby to zrobić

Opublikowano
  • Autor

Dobra, więc wolałbym to zrobić bez auta. To co musze mieć , jak to podłączyć itp ?

Opublikowano

plus i minus do radia plus i minus do interfejsu z interfejsu trezeba wyprowadzic lnie k i do radia cała filozofia

Opublikowano
  • Autor

linia K to 3 pin w czarnej kostce w radiu, a który we wtyczce od vaga ?

Opublikowano

7

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

patrząc na interfejs to górny rząd ( szersza część interfejsu ) pin od lewej nr 2

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

pinout.jpg

Opublikowano
  • Autor

Skoro już tak się rozpisujesz, a ja lekko zielony jestem w te klocki to pod jakimi pinami i w radiu i we wtyczce vaga znajde + i - ?

Opublikowano

na zdjęciu które wkleiłem wszystko widać ca do radia to 7 plus 8 masa

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie kolego, jutro z kumplem i jego Vagiem będziemy z tym walczyć, napisze co i jak.

Opublikowano

sprawdź wszystko dokładnie kilka razy czy wszystko właściwie podpięte zanim podepniecie napięcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.