Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Symphony III na RNS-E


kdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy przekładce radia Symphony III na RNS-E jest dużo roboty. Czy trzeba przekładać jakieś piny bądź wymieniać kostki? Wiem że będę musiał podłączyć antenę GPS ale czy coś poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

Czy dobrze rozumiem że w radiu Symphony 2+ nie ma podpiętej linii Can?

Jeżeli tak to mam jeszcze jedno pytanie jak do tego radia podłączyć oryginalny Bluetooth Audi? O ile dobrze wiem to do Bluetooth potrzebna jest między innymi linia Can? Trzeba ją ciągnąć z innego miejsca niż radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie być podpiętej linii CAN? Pokazuje Ci info na fisie?

Nie wiem czy ma czy nie bo tam jeszcze nie zaglądałem dlatego pytam :). Co do info na Fisie, to tak pokazuje mi.

Przymierzam się do założenia Bluetooth fabrycznego i na początek chce go podpiąć do radia Symphony 2+ a później może będę zmieniał Symphony na RNS-E dlatego chciałem się dowiedzieć jak dużo zmian w instalacji musze przeprowadzić. Dodam tylko że mam Audi Sound System ze wzmacniaczem ale nie mam Bose, myślę jednak że to niczego nie zmienia jeśli chodzi o zamianę radia na RNS-E.

Czyli mam rozumieć że skoro pokazuje mi info z radia na FIS to w radiu jest CAN i podpięcie fabrycznego Bluetootha sprowadza się do przeciągnięcia wiązki miedzy modułem BT a radiem i dociągnięcie kabla do lampki w podsufitce do mikrofonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że skoro pokazuje mi info z radia na FIS to w radiu jest CAN i podpięcie fabrycznego Bluetootha sprowadza się do przeciągnięcia wiązki miedzy modułem BT a radiem i dociągnięcie kabla do lampki w podsufitce do mikrofonu?

Tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...