Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JT Serwis, wrocław Karkonoska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że niewielu forumowiczów się tu udziela. Ja krótko napisze bo sam szukam opini w necie jak chce coś zrobić i znalazlem niezly warsztat. Nie specjalizuja sie w audicach. W sumie sam nie wiem do końca jak się nazywaja, bo na jednej hali jest JT SERWIS( i tam jakby różne marki robią) a na drugiej z tym samym logiem Japan Tech(i tam chyba japońce). To jest na Karkonoskiej róg z przyjźni. Mechanicy są spoko i warsztat nieźle wygląda i nie naciągają. Myśle, że do klocków, zawiechy, wymiany oleju na pewno się nadają. Ogólnie polecam. Pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja zdecydowanie ich nie polecam - goście kompletnie się nie znają na rzeczy. Pojechałem na wymianę oleju, to zaczęli mi wciskać filtry Filtrona i olej marki... Gulf. Jak zapytałem o Motula, albo Valvoline to zapytali mnie, co to jest, bo nie znają, a przed wejściem do biura jest stojak z logiem Valvoline... Oczywiście zrezygnowałem :thumbdown:

Poza tym, zapytałem o rozrząd. Za same części zawołali UWAGA! 920 zł! Do tego robocizna 550 zł. To jakaś horrendalna kwota tym bardziej, że Vagserwis na Tarnogajskiej wycenił mi tą samą usługę za 1058 zł ;-)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja tam Mikrę na przegląd pozakupowy zawiozłem, starają się trzymać standard, ale faktycznie wiedza jakoś super nie zabłyśli (może nie było okazji i pewnie zależy na jakiego mechaniora trafisz).

Generalnie było ok, cenowo też. Mają jasny podział: biuro - mechanicy; i ci z biura nie do końca mi przypadli, ale ładne wyceny robią i mailem przesyłają i mają jakiś swój system że przez strone można sprawdzać historię napraw.

Niestety też mi Gulfa zalali bo zapomnieli że w bagażniku leży Millers, miałem za to następną wymianę gratis :-)

Opublikowano

Niestety też mi Gulfa zalali bo zapomnieli że w bagażniku leży Millers, miałem za to następną wymianę gratis :-)

Nie przyjmuję do wiadomości takich pomyłek. Dla mnie to niewybaczalne. Zlewali by to przy mnie i lali nowe na swój koszt wraz z filtrem oleju.

Kolegę jeszcze lepiej potraktowali - dali mu znać, że auto gotowe, a jak przyjechał to było nieruszone. Obiecali w zamian rabat, który owszem był i to aż 10 zł... Usługę wykonali jednak na odczepnego i nic nie wymienili, co było zlecone, bo uznali, że wszystko jest ok.

Opublikowano

Ja zdecydowanie ich nie polecam - goście kompletnie się nie znają na rzeczy. Pojechałem na wymianę oleju, to zaczęli mi wciskać filtry Filtrona i olej marki... Gulf. Jak zapytałem o Motula, albo Valvoline to zapytali mnie, co to jest, bo nie znają, a przed wejściem do biura jest stojak z logiem Valvoline... Oczywiście zrezygnowałem :thumbdown:

Poza tym, zapytałem o rozrząd. Za same części zawołali UWAGA! 920 zł! Do tego robocizna 550 zł. To jakaś horrendalna kwota tym bardziej, że Vagserwis na Tarnogajskiej wycenił mi tą samą usługę za 1058 zł ;-)

Vagservis :thumbup1: jestem u nich już któryś rok i nie narzekam ;) więc też polecam

Edytowane przez Radex121

  • 2 lata później...
Opublikowano

Nie polecam. Prawie miesiąc trzymali moja mazde. Zapłaciłem około 1500zl gdzie koniec końców nie usunięto awarii. Zabrałem auto i w ciągu 3h przy pomocy mazda forum sam naprawiłem auto. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.