Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe lampy na przód - jakę firmę wybrać?


loozaque

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Audi A4, 2001 (B5 po FL).

Po małym zdarzeniu muszę wymienić z przodu lampy. Aktualnie mam firmy Valeo. Nie mogę namierzyć takich nowych, znalazłem tylko DEPO i TYC, ale to Tajwan.

Lampa TYC jest dostępna za 215zł/szt - jest sens się nimi interesować? Czytałem, że mogą nierównomiernie rozpraszać światło.

Chciałbym lampy najbardziej zbliżone do tych Valeo i TYC spełnia ten warunek (angel rings, ledy nie wchodzą w grę).

Ma ktoś doświadczenia z zamiennikami lamp do tego nadwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do jeszcze jednego sklepu i TYC uważają za najlepszy zamiennik... u nich 250zł/szt. Oryginalne Valeo 850zł/szt...

Wyboru za dużego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo znalazłem cały jeden komplet, który i tak nie wygląda rewelacyjnie :) Poza tym używki są często droższe niż nowe zamienniki.

Chyba będę musiał wybrać mniejsze zło, czyli nowe zamienniki - na nie zawsze będzie jakaś gwarancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj w ogłoszeniach że chcesz kupić i chłopaki coś wymyślą a nie zakładasz gówna i bedziesz płakał że rosieje i nie świeci gdzie trzeba. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Zresztą może w nocy nie jeździsz i ci nie przeszkadza. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu zaryzykowałem TYC i prawdę mówiąc nie widzę różnicy pomiędzy nimi a Valeo. Zakup oceniam na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wymagań... U mnie ktoś założył Sonary, taki to cudowny wynalazek że praktycznie nie świecą, żeby sobie jeszcze życie utrudnić wsadziłem żarówki Cool Blue Hyper i teraz muszę świecić oczami bo na lampy nie ma co liczyć :facepalm:

Chcę zmienić na oryginał bo mam uraz do zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymagania się nie zmieniły. Obecne lampy święcą tak jak poprzednie, przynajmniej ja nie widzę różnicy (w nocy, w jeździe poza miastem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...