Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGC] Piaskowóz


Piasek-6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po raz kolejny na Forum,

3 tygodnie temu zmieniłem autko z A4 B7 2.0 TDI BLB (189 KM) (CAHA) na A4 B8 2.0 TDI (CAGC)

Autko kupione jako dupowóz a nie szatan, więc brakuje troszkę mocy ale wystarczy aby przemieści się z punktu A do B z satysfakcjonującym komfortem.

Z wyposażenia autko posiada:

- Felgi 17"

- ksenon z Ledem do jazdy dziennej

- fotele kubełkowe

- Navi MMI 2 G wraz z Fisem kolorowym

- pełna elektryka

- oraz klima

- Parktronik przód/tył z wizualizacją

- hak do zamocowania

- multifunkcyjna kierownica

a reszta do standard.

Zapewne padnie pytanie czy planuję jakieś Mody?

Na chwile obecną to bardziej pod kierowce i dla ucieszenia oka (jakieś bajerki :wink:) : test zegarów, doświetlanie zakrętów i może coś jeszcze ale muszę poszperać na forum i popatrzeć co może się przydać dodatkowo.

Jeśli chodzi o podnoszenie mocy silnika to na chwile obecną wystarcza mi to co mam. Nie chce mi się znów bawić w szukanie części dopasowywanie, hamowania itd., aczkolwiek nie wykluczam tego w przyszłości :decayed: .

Poniżej kilka fotek Autka:

28miex4.jpg

sor3f8.jpg

16jhilw.jpg

qqu7hw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisałem, w chwili obecnej z tymi MODami to się powstrzymam, ale jak jednak coś się zmieni to dam znać :wink:

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 23:14 ----------

Witam ponownie,

z rzeczy które zostały zrobione to jak w/w na potrzeby kierowcy plus tam takie duperelki :wink: :

- polskie menu z najnowszym oprogramowaniem

- test zegarów

- obniżanie lusterka podczas cofania,

- doświetlanie zakrętów

- uruchomienie funkcji dodatkowych w MMI (odblokowanie drugiego ukrytego Menu "zielone") :

- wskaźnik naładowania akumulatora

- wskaźnik elektroniczny poziomu oleju

- mapa navi 2013

- domykanie i otwieranie szyb z kluczyka

- lap timer.

Tyle zrobione jeśli chodzi o wykonanie MODów z elektroniki wnętrza. Zmiana kółek na 18" ale to dopiero jak zrobi się ciepło.

Poważnie jednak zaczynam myśleć nad wykonaniem zwiększenia mocy (długo nie wytrzymam z tymi kucami :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :) poprzednie autko robiłem u niego (A4 B7 2,0 TDI BLB Turbo CAHA z 2 IC 189,5 KM) ) bardzo byłem zadowolony i z profesjonalnego podejścia, o wszystko wypytał poprawił jak było potrzeba i zrobił chip optymalny do modyfikacji jakie zostały dokonane.

Więc na bank będę robił w MR jak tylko znajdzie się miejsce, czas i luzem kaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do rogala :wink:
No dokładnie bo nie masz daleko... :wink:
Wiem, wiem :) poprzednie autko robiłem u niego (A4 B7 2,0 TDI BLB Turbo CAHA z 2 IC 189,5 KM) ) bardzo byłem zadowolony i z profesjonalnego podejścia, o wszystko wypytał poprawił jak było potrzeba i zrobił chip optymalny do modyfikacji jakie zostały dokonane.

Więc na bank będę robił w MR jak tylko znajdzie się miejsce, czas i luzem kaska :)

Dokładnie tak jak piszesz! U mnie zrobił na tym samym silniku i Turbie + IC środkowy) +/- 210KM :good: A jak masz go pod ręką to nie ma się nad czym zastanawiać tylko szukać tej kaski. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...