Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolizja - uszkodzony przód, wycena


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

mialem kilka dni temu nieprzyjemną sytuacje i gość mi wymusił, efektem czemu jest rozbity przód w mojej Audicy. Kosztorys już został sporządzony i wycenili mi naprawę na 3700zł w PZU. Może ktoś ze swojego doświadczenia powie czy to mało, dużo ? :) Auto posiada fakt faktem zaprawki na drzwiach (nie doczekała się już malowania) oraz nie posiada klimy ale w ostatnim czasie włożyłem w serwis lekko 2500zł a auta naprawiać nie będę, i dostane może z 3-3,5k za niego? Rocznik 1995, 1.8 adr gaz. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Niżej kilka fotek przedstawiający stan po kolizji. Pozdrawiam

w9fr.jpg

fvre.jpg

8pyp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli policzonoby szkodę na częściach nowych oryginalnych, stawce lokalnej, itd., doszłoby do szkody całkowitej.

Myślę, że 3700zł to bez względu na wszystko kwota korzystniejsza, niż podczas gdyby liczono ją jako całkowitą (różnica wartości pojazdu przed i po szkodzie).

"Pozostałość" stanowiłaby wysoką wartość przy prezentowanym zakresie uszkodzeń, a tym samym różnica byłaby niewielka.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potwierdzam, napewno sprawa korzystniejsza niz gdyby policzyli jako calke... ale tak czy siak ja bym poszukal sobie niezaleznego rzeczoznawce zrobil prawdziwa wycene i przedstawil towarzystwu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawie tak jak jest, powinni jeszcze dołożyć coś ze zdrowotnego bo po wypadku wymiotowałem i bolała mnie głowa. Poczekam aż wypłacą i Audi zostanie wystawione i będe czaił się na 1.8t ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byles w szpitalu lub u lekarza rodzinnego/ specjalisty?? jesli nie to nie masz na co liczyc, jesli tak to zapraszam na priv, troche cie wyjasnie jak to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz tego agenta z Votum? Jeśli nie to pilnuj tematu.

Edit. I jak bedziesz mial juz wycene za twoje obrazenia, prosze napisz mi jaka kwota, jestem ciekawy bo z tego co wiem to cienko ogarniaja sprawy osobowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...